تاروت شناسیتاروت کبیر

معنی کارت تاروت کبیر عدالت

معنی کارت تاروت کبیر عدالت در جهت صحیح

معنی کارت تاروت عدالت در جهت صحیح در فال تاروت کبیر عدالت، عدل، حقیقت و قانون است. به عنوان یک نتیجه، کارت تاروت عدالت در فال تاروت کبیر نشان می دهد که تصمیم عادلانه گرفته خواهد شد. شما بر اساس آنچه در گذشته انجام داده اید قضاوت خواهید شد و آنچه به وقوع می پیوندد نتیجه تصمیماتیست که در گذشته گرفته اید.

حالا وقت آن رسیده که با خود صادق باشید و بدانید آنچه را که کاشته اید برداشت می کنید رفتارهای ما بازتاب هایی به دنبال دارند و زمانیکه اوضاع بنظر نامطلوب می رسد از دو حال خارج نیست یا می بایست از آن وضعیت نکاتی را بیاموزیم و با نتیجه اعمال گذشته خود را بپذیریم.

عدالت در اینجا حضور دارد تا به شما بیاموزد که در تمام مدت، همه جا و در تمام چیزها با شماست و هیچ راه گریزی از عواقب آنچه که انجام می گیرد وجود ندارد. معنی کارت تاروت عدالت در جهت صحیح در فال تاروت کبیر مظهر توازن و برابری و قانون تبادل است. شما چیزی می گیرید و می بایست در عوض چیزی بدهید – چه مادی چه معنوی – تجاوز نکنید عدالت نه تنها می بایست برحسب مالکیت اموال، بلکه برحسب احساسات و افکار نیز ارزیابی شود و این جریان در جهت توسعه و پیشرفت زندگی معنوی گام برمی دارد. همواره امیدوار باشید زیرا آینده شما برمبنای اعمال، ادراک و تصمیماتی که از هم اکنون می گیرید تغییر می یابد.

معنی برعکس کارت تاروت کبیر عدالت

معنی برعکس کارت تاروت کبیر عدالت در فال تاروت کبیر نشان دهنده آن است که شما با خود و دیگران به درستی و منصفانه رفتار نمی کنید. شما مسئولیت کارهایی را که انجام می دهید به عهده نمی گیرید و تلاش می کنید تا از زیر بار مسئولیت فرار کنید و به جایش دیگران را سرزنش می کنید.

همچنین معنی برعکس کارت عدالت در فال تاروت کبیر عدالت بیانگر آنست که شاید شما دیگران را متعصبانه یا غیر منصفانه قضاوت می کنید. مراقب باشید که چگونه دیگران را قضاوت و یا نقد می کنید و قبل از آنکه چیزی بر زبان برانید اول مطمئن شوید که از دیدگاه متعادل و همه جانبه به مسئله نگاه می کنید.

بیشتر بخوانید:
کارت شماره ۱۱ تاروت کبیر- عدالت
آموزش جامع فال تاروت
معنی کارت های تاروت
آشنایی با رموز تصاویر تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن