تاروت شناسیتاروت صغیرسری چوبدست

کارت تاروت صغیر- ملکه چوبدست

معنی کارت ملکه چوبدست در جهت صحیح: سرشار از شور و انرژی، خونگرم، طراوت و چالاکی و تصمیم

معنی کارت ملکه چوبدست برعکس: کوچک شمردن، پرخاشگری، طالب و خواستار چیزی بودن

تصویر شناسی و نماد شناسی

کارت ملکه چوبدست از کارت های تاروت صغیر سری چوبدست نمایانگر اشخاص واقعی و یا قسمتی از شخصیت سالک هستند، اما آن ها تمایل ندارند اتفاقات را به روشی که کارت های چوبدست جوان و شوالیه می توانند عمل کنند، نشان دهند. در تصویر ملکه چوبدست در تاروت صغیر یک بانوی خوش منظر تاجدار را می بینیم که بر جایگاه خود نشسته در حالیکه چوبی را در دست راست نگاه داشته است. در دست چپ ملکه در کارت ملکه چوبدست تاروت صغیر گل آفتابگردان قرار دارد که مظهر طبیعت غنی و کنترل او بر آن است.

علامات سر شیر در هر طرف جایگاه ملکه چوبدست در کارت های تاروت صغیر دسته عصا نشانگر آن است که بر نیروهای شهوانی طبیعت حیوانی خود مسلط است. همچنین در جلوی نشیمنگاه او تصویر گربه سیاه را می بینیم که نمادی از تاریکی و آنروی کمتر شناخته شده ی ملکه است. گربه سیاه بطور معمول با سحر و جادو و رموز در ارتباط است و بیان کننده ماهیت مستقل این ملکه و علاقه ی او به اسرار و رموز می باشد. در پشت سر او در کارت ملکه چوبدست تاروت صغیر تصاویر شیر و گل های آفتابگردان می باشد. شیرها در جهت های مخالف استاده اند که سمبلی از آتش و قدرت و استحکام هستند. همچنین گل آفتابگردان نماد زندگی، حاصل خیزی، خرسندی و رضایت است. اهرام سه گانه نیز مانند تصاویر قبلی در این تصویر نیز ترسیم شده اند.  

معنی کارت ملکه چوبدست در تاروت صغیر

معنی کارت ملکه چوبدست در فال تاروت صغیر این است که شما در جهت پیشرفت و رشد شخصی خود گام برمی دارید روی طبیعت خودتان عمیقا نظر کرده اید که موجب تحولی در هستی شما می گردد. به آنچه که انجام می دهید اعتقاد دارید و آنچه را که انجام می دهید موجب تشخیص اهداف شما می گردد. اغلب موفقیت را از طریق قدرت درونی خود کسب می کنید. معنی کارت ملکه چوبدست به شما می گوید که قادر هستید خصوصیات خود را در طرح های خلاق انتقال دهید و از زندگی به بهترین وجه بهره مند گردید. بگذارید خودشناسی شما در زندگی روزانه تان تاثیر بگذارد و همانطور که پیش می روید تجربیات خود را با دیگران قسمت کنید. جستجوی خود، شما را به قلمروهای معنوی هدایت می کند.

توصیه کارت ملکه چوبدست

توصیه کارت ملکه چوبدست به شما در فال تاروت صغیر این می باشد که فرصت را مغتنم شمارید و در جهت بهبود سیمای اخلاقی خویش قدم های استوار بردارید. از آن جایی که حالات درونی شما روی رفتار و اعمال تان تاثیر می گذارد. بیگمان اقدامات و تصمیمات شما نیز خواهد توانست روی حالات درونی تان تاثیرات شگرفی بگذارد. ملکه چوبدست ترسیم گر زنی است با افکار مستقل و متعالی، مثبت و حامی گر که به آزادی عمل و انتخاب خود علاقمند است. در هر شکلی که ملکه چوبدست در فال تاروت صغیر زندگی شما ظاهر گردد از انرژی مثبت و کیفیات نیرومند او تاثير و الهام بپذیرید.

نکات پیشنهادی کارت ملکه چوبدست:

– شادی را که در خارج از خود می جویید صرفا در خود شما یافت و گسترش می یابد.
– او بانویی است پر از عشق به زندگی، خانه و خانواده با وجود بر آن فرصت می یابد که به علائق شخصی خود نیز بپردازد. او نسبت به دوستان خود وفادار و علاقمند است.
– بانویی خونگرم و معاشرتی، مغرور و اصیل.- صاحب اختیار و توانگر، موفق و پر از شور و نشاط.
– اگر در محل قرارگیری در چینش، نماینده یک زن نباشد در اینصورت نمایانگر خصوصیات زیر است:
موفقیت در تعهدات، عشق به خانه و خانواده، پیشرفت امور، سخاوت و مهربانی.

بیشتر بخوانید:
معنی کارت های تاروت
آموزش جامع فال تاروت
آشنایی با رموز تصاویر تاروت
اصول و مبانی اولیه آشنایی با تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن