تاروت شناسیتاروت کبیر

معنی کارت ماه تاروت کبیر

معنی کارت ماه تاروت کبیر در جهت صحیح

معنی کارت ماه تاروت کبیر در جهت صحیح در فال تاروت ;کبیر “سایه” شماست! سایه یک اصطلاح روانشناختیست و به بخشی از ضمیر ناخودآگاه ذهن گفته می شود که شامل ضعف های سرکوب شده، کاستی ها و غرایز است. طبق گفته روانشناخت معروف، یونگ: “هر کسی یک سایه دارد که کمتر در زندگی آگاهانه افراد مجسم می شود، سیاه و سخت است. در واقع معنی کارت ماه تاروت کبیر در جهت صحیح در فال تاروت کبیر توجه شما را بسوی سایه خودتان جلب می کند تا از هر آنچه در شما ترس و اضطراب ایجاد می کند آگاهی یابید و این احساسات مضر را به سوی انرژی های مثبت و مفید تغییر دهید.

تاثیر کارت های دیگر تاروت روی کارت ماه

اگر کارت های کناری و مرتبط در چیدمان فال تاروت کبیر، کارت های منفی باشند، بنابراین کارت ماه نشان دهنده نوعی توهم و خیال است و بیانگر آنست که همه چیز آنطور که فکر می کنید فوق العاده نیست و هنوز نیروهای پنهانی وجود دارد که ممکن است موفقیت شما را از بین ببرد. اما اگر کارت های مرتبط در چیدمان عموما مثبت بود پس معنی کارت ماه تاروت کبیر در جهت صحیح در فال تاروت کبیر نشان دهنده آنست که اجازه می دهید تصورات و خیال هایتان همگام با شما پیش برود و آن قسمت از تصورات منفی تان آنگونه که به بنظر می آید بد نیستند.

در این مرحله از زندگی آگاهی عظیمی مورد نیاز است تا بتوانید خطاها را تبدیل به موقعیت های مناسب کنید. یافتن یک راهنمای مورد اعتماد در این برهه از زندگی بسیار حائز اهمیت است. فراموش نکنید ؛ برای تکامل و رشد انسانی نیازی به داشتن بحران های مکرر و مداوم نیست. با پذیرش مجدد مسئولیت، خواهید توانست دوباره اقتدار خود را در دست بگیرید از سرزنش و اتهام دیگران بپرهیزید تا فرصت ها و گشایش ها را بهتر به چشم ببینید. در مواردی، برای رسیدن به آگاهی می بایست از میان جهالت و جاده مخاطره آمیز آن عبور کرد تا سرانجام نقاب های وهم و خیال تسلیم نور گردند. همانطور که پرده ها کنار می روند شما نیز بینش ارزنده ای نسبت به اسرار حقیقی که در پشت آن ها پنهان گردیده اند حضور بدست می آورند.

پیام کارت ماه تاروت کبیر

کارت ماه تاروت کبیر در فال تاروت نمایانگر ترس از ناشناخته ها هم اکنون در اینجا حضور دارد تا پیامی را به شما برساند. او به شما می گوید که در درون شما احساسات و عواطفی پنهان هستند که بطور نامعقولی روی رفتار های شما تاثیر می گذارند. چیزها کاملا آنطور که به نظر می رسند یا می بینید ، نیستند احتیاط کنید!

بیشتر بخوانید:
کارت شماره ۱۸ تارت کبیر- ماه
معنی کارت های تاروت
آموزش جامع فال تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن