تعبیر خواب

تعبیر خواب نوازش معشوق

تعبیر خواب بغل و نوازش معشوقی ناشناس .
تعبیر خواب نوازش ، هم آغوشی با معشوق و شاد شدن .

تعبیر خواب نوازش ، هم آغوشی با هم جنس .
تعبیر خواب نوازش ، هم آغوشی با نامحرم .
تعبیر خواب نوازش فرزندان .

تعبیر خواب خیانت زن شوهردار .

تعبیر خواب نوازش معشوق

تعبیر خواب بغل و نوازش معشوق :
اگر در خواب دیدید که عشق زندگیتان را در بغل گرفته اید و نوازش می کنید :
با شخصی که اختلاف دارید و احتمالا بین شما خصومتی وجود دارد آشتی می کنید .
در آغوش گرفتن گربه حسودی است .

تعبیر خواب نوازش معشوقی ناشناس :
اگر مردی خواب ببیند زنی ( روی صورت ، کمر ، چانه ، پیشانی ، گردن ، یا در کف دست ، گوش یا موی زائد ) را نوازش می کند ، معنی آن است که زنی شایسته به او اعتماد خواهد کرد ، هر چند که او از نظر دیگران محکوم و طرد شده باشد .

تعبیر خواب نوازش معشوق فرزندان :
اگر دیدید فرزندتان معشوقش را نوازش کرد چنین می شود که ما طبق معمول به فرزندان خویش دلبستگی امید وارانه ای داریم و دیدن فرزندنتان بیانگر وارونه بودن دنیای رویای شما و هویت ضمیر ناخود آگاه شماست.

تعبیر خواب نوازش و هم آغوشی

تعبیر خوابی با موضوع نوازش و هم آغوشی مشخص می کند که هم اکنون خود را در زندگی بیداری، در معرض چه دیدگاه ها و افکاری مشاهده می کنید و در قبال پذیرش یا رد کردن این افکار، چه احساس یا محدودیت هایی را در خود احساس می کنید. پس بعد از مطالعه مطالب بهتر است راهکاری برای آن در نظر بگیرید که در صورت تشخیص تعبیر بد ، به وقوع نپیوندد .

تعبیر خواب نوازش و هم آغوشی با معشوق:
فردی که در خواب به او علاقه مند هستید، سمبل انگیزه ها و اهداف شما در زندگی بیداری می باشد. این فرد تعیین می کند که هم اکنون چه مسائلی شما را در زندگی بیداری به تکاپو وا داشته اند تا زمینه های زندگی خود را گسترش داده و تبدیل به شخصیتی شوید که از خودتان انتظار دارید.

تعبیر خواب نوازش ، هم آغوشی با هم جنس .
بیشتر مراقب باشید ممکن است همجنس یا همجنسانی برای شما توطئه کنند و بواسط ی رفتار و یا جلب توجه های زیاد شما را فریب دهند و سوژه ی آن ها برای سواستفاده کردن شوید

تعبیر خواب نوازش و هم آغوشی با معشوق و شاد شدن :
اگر در طول دیدن این خواب، نوعی احساس مثبت را تجربه کنید، باید بدانید که این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که نیروی روانی خود برای پیگیری اهداف جدید را شناخته و از فرصت های به وجود آمده، نهایت استفاده را ببرید و داشته های مادی و معنوی خود را افزایش دهید. اگر طالب بررسی انواع تعابیر خواب بی وفایی معشوق هستید .

تعبیر خواب نوازش . هم آغوشی با نامحرم:
اگر در حین دیدن این خواب احساس گناه یا عذاب وجدان را تجربه کنید، نشان دهنده ی احساس منفی شما نسبت به پذیرش افکار و عقایدی است که در زندگی بیداری در حال تجربه ی آن ها هستید. ممکن است در این زمان احساس کنید که در معرض موقعیت ها یا انسان هایی هستید که بر خلاف ارزش های تعیین شده ی شما، در حال تاثیر گذاشتن بر روحیات شما می باشند. این خواب از شما می خواهد تا این موقعیت ها را شناخته و به شیوه ای منطقی با آن ها رو به رو شوید. اگر حقیقتا احساس مثبتی نسبت به آن ها ندارید، لازم است تا این افراد یا موقعیت ها را از زندگی خود حذف کنید.

تعبیر خواب نوازش و هم آغوشی با مرده :
مرده ای که در خواب مشاهده می کنید، سمبل عادت ها و اهدافی در زندگی شما می باشد که مدت ها پیش آن ها را کنار گذاشته باشید اما هنوز این افکار در شما زنده و تاثیر گذار باشند. اگر در طول دیدن این خواب احساس مثبتی را تجربه کنید، نشان دهنده ی این معناست که به این عادت ها و افکار احساس مثبتی داشته و علاقه مند هستید که مجددا در روزمره ی خود به کار گرفته و از انگیزه ای که در شما ایجاد می کنند استفاده کنید . برای این که بفهمید فرد مرده ای که در خواب مشاهده می کنید، سمبل کدام دسته از عادت ها و اهداف فراموش شده ی شماست، توجه داشته باشید که تجسم این فرد، برای شما یاد آور کدام دسته از تجربیات و خاطرات و درس های زندگی می باشد.

تعبیر خواب خیانت زن شوهردار

اگر شوهر زنی هستید و در خواب می بینید این زن به شما خیانت می کند:
حول نکنین هیچ طوری نشده ، این خواب نشان‌دهنده‌ی وابستگی عاطفی شما به دیگران است. این شرایط، نه فقط برای شما، بلکه برای رابطه‌تان خطرناک است مدیریتش کنید . اگر به همسرتان وفادار نیستید، این خواب نشان‌دهنده‌ی احساسی است که دارید. شاید فکر می‌کنید دیگران یا حتی دوستان نزدیک‌تان گزینه‌ی بهتری برای انتخاب هستند. این اغلب رایج‌ترین خواب است و نشان می‌دهد تمام مدت نگران کنترل کردن فعالیت‌های همسرتان هستید. شما بسیار حسود هستید. مطالبی در خصوص تعبیر خواب قهر با معشوق .

بیشتر بخوانید :

گوی بینی برای گرفتن فال احساس طرف مقابل

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

تعبیر خواب دیدن دختری که دوستش داری (خواستگاری ، خیانت ، خود کشی ،ازدواج، دعوا )
تعبیر خواب ، مردی که دوستش دارم (دوست پسر قدیمی،پسری که دوستش داریم ؟پسر مورد علاقه)
تعبیر خواب ، دیدن معشوق در خانه ( دعوا – ازدواج )
تعبیر خواب آمدن معشوق به خانه تاریک ( بوسیدن – هم آغوشی )

شروع دوباره رابطه تمام شده براساس روانشناسی عشق

تعبیر خواب بر گشتن معشوق ( همسر ، دوست پسر یا دختر قدیمی )
تعبیر خواب نوازش معشوق ( هم آغوشی و شاد شدن – نامحرم – ناشناس – همسر – همجنس)
تعبیر خواب پیام از معشوق ( نامفهوم ،عجیب ، احساس شادی ، کوتاه )
تعبیر خواب حرف زدن با معشوق ( ناشناس، گریه کردن ، نامفهوم ،ناراهت )
تعبیر نشانه های اتفاقات معمولی و مشکوک روزانه با معنی کارت های تاروت .
ارتباط تاروت با ناخودآگاه انسان .

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن