تاروت شناسیتاروت کبیر

معنی کارت ستاره تاروت کبیر

معنی کارت ستاره تاروت کبیر در جهت صحیح

معنی کارت ستاره تاروت کبیر در جهت صحیح در فال تاروت کبیر مدیتیشن است و نشان می دهد که مراقبه، حالات درونی ناشی از انرژی کیهانی را که به سر و روی این زن می ریزد تعدیل می سازد. این همان تسلطی است که در کارت ۸ استقامت، اشاره شد که توانایی دارد نیروهای نفسانی خویش را اراده نموده و بر آن ها فائق گردد (۱۷= ۱-۷-۸). این کلید به ما بشارت های امید و ایمان را می دهد و چشم اندازهای زیبا را برایمان جلوه گری می سازد.

معنی کارت ستاره تاروت کبیر در جهت صحیح در فال تاروت کبیر، امید و ایمان تازه است و احساسی را برایتان به همراه دارد که گویی از سوی جهان کائنات تبرک گشته اید. شجاعت، تحقق و الهام در زندگی شما جاریست. شما در حال ورود به مرحله ای عالی در زندگی خود هستید، پر از انرژی آرام، ثبات ذهنی و درک عمیق از خود و اطرافیانتان.

پیغام کارت ستاره تاروت کبیر در جهت صحیح در فال تاروت

کارت ستاره تاروت در جهت صحیح در فال تاروت کبیر برای شما این پیغام را دارد که در بلند مدت باید ایمان خود را حفظ کنید و به جهان کائنات اعتماد داشته باشید. یک آینده بهتر در انتظارتان است اما برای رسیدن به آن باید در واقع به فرا رسیدنش باور داشته باشید. با توجه به اینکه کارت ستاره تاروت بعد از کارت برج می آید می توان فهمید که شما چالش های زندگی را تحمل کرده اید و و دوران سختی را سپری نموده اید اما اکنون زمان التیام دادن زخم ها و تغییر و دگرگونی های مثبت است. توسط ارتباطی که با خود درونتان در شرایط سخت برقرار کردید، توانایی هایتان را برای از بین بردن خاطرات مضر و بد گذشته تقویت نموده اید. نفرت، حسادت، تلخی و انتقام، خود را سوزاندند و دیگر سایه شان بر روی زندگی شما نخواهد افتاد و یا در مسیر خرسندی و سعادتتان ظاهر نخواهند شد. اکنون می توانید انسانی با گذشت و بخشنده باشید تا فرصت های آینده را پذیرا باشید.

غم ها و غصه های شما همچون ابرهای آسمان پراکنده گشته و ستاره شما ظهور خواهد کرد. نماد ستاره به شما هدیه ای پر از مهر تقدیم می کند اما بخاطر داشته باشید که هدایای ستاره همیشه مادی نیستند. ستاره دریای آرام پس از طوفان است. الهاماتی که با قلب خود دریافت می کنید به روح شما بال های می بخشند و چیزهایی که ظاهرا غیر ممکن به نظر می رسند به روش های حیرت آوری برایتان متجلی می گردند. خوش بینی، انرژی و اعتماد به نفس تقویت می گردد شما به توسط ایمان و آرامش خود رهبری می شوید و کیفیتی آسمانی از خود تراوش می دهید. چنین پرتو افشانی همچون جاذبه، سایر افراد را به سوی شما می کشاند. راه هایی فراهم کنید تا دیگران نیز در موهبت های شما شریک شوند.

همچنین کارت ستاره تاروت کبیر در جهت صحیح در فال تاروت کبیر، می تواند نمایانگر یک روح سخاوتمند باشد. شما می خواهید دارایی هایتان را در اختیار یا به اشتراک با دیگران بگذارید تا در متحول کردن زندگی شان کمک کنید. شما قلبی بزرگ دارید و می خواهید بركات و نعمت هایی را که به دست آوردید شامل حال اطرافیان و دوستان خود کنید.

معنی کارت ستاره برعکس در فال تاروت کبیر

معنی کارت ستاره برعکس تاروت در فال تاروت کبیر نمایانگر آن است که ماموریت معنوی شما دچار انحراف شده است. به جای امید و آرزو، احساس یاس و نا امیدی می کنید. به جای آنکه احساس کنید پر از انرژی های مثبت هستید، خود را درون انرژی های منفی می بینید. افکار منفی ممکن است شما را در وضعیتی قرار دهد که کنترل اوضاع را از دست دهید و شکست را پذیرا شوید. چاره ی کار این است که مواردی را که به شما حس یأس و نا امیدی القاء می کند و شما را بسوی احساسات بد سوق می دهد شناسایی کنید ، آن ها را رفع و سپس کنار بگذارید.

بیشتر بخوانید:
معنی کارت های تاروت
آشنایی با رموز تصاویر تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن