تاروت شناسیتاروت کبیر

معنی برعکس کارت تاروت کبیر ارابه

معنی برعکس کارت تاروت کبیر ارابه در فال تاروت کبیر آن است که شما احساس می کنید کنترل کمی نسبت به زندگی خود دارید. ممکن است شما قدرت هدایت نیروهای مخالف زندگیتان را از دست داده اید و اکنون آن ها بر شما غلبه کرده اند. ممکن است احساس کنید که توسط سرنوشت به هر طرفی که می خواهد، در زمان کشیده می شوید.

پیشنهاد کارت تاروت ارابه برعکس

کارت برعکس ارابه در فال تاروت به شما پیشنهاد می کند اگر شما کسی هستید که دوست دارد تا کنترل سرنوشت خود را به دست بگیرد و بداند که به چه سمتی می رود، حال زمان آن رسیده که افسار زندگی را محکم بگیرید و انضباط و تمرکز بیشتری در کاری که انجام می دهید را داشته باشید.
 در حالی که احساس فقدان قدرت موجب تضعیف روحیه تان می شود، راه حل این است که به چیزهایی که می توانید کنترل کنید، توجه داشته باشید. اجازه ندهید در مورد چیزهایی که نمی توانید کنترل کنید نگران شوید زیرا که کاری از دست شما برای آن ها ساخته نیست. در عوض انرژیتان را بر روی چیزهایی که در کنترل شماست بگذارید. کار هایی که می توانید انجام دهید تا اوضاع عوض شود را مورد بررسی قرار دهید. در این مرحله باید احساس کنید که حداقل دارای کمی جهت هستید زیرا فعلا احساس می کنید که در دریای سرنوشت به اینطرف و آنطرف کشیده می شوید.

معنی دیگر کارت تاروت ارابه برعکس

 معنی دیگر کارت تاروت ارابه برعکس نشانگر آن است که شما در حال فروپاشی زیر فشار و از دست دادن کنترل خود هستید. خشم شما در جهت اشتباهی هدایت می شود، اکثرا به سوی افراد نامناسب، به سرنوشت، به شرایط بیرونی. این کار کاملا اتلاف انرژی و منابع شماست. خشم خود را از نو به عنوان عزم و قدرت اراده تعریف کنید، خود را درگیر ایده ها، عادات، افراد و موضوعات بی مورد و ناخوشایند نکنید و به جلو حرکت کنید.

ممکن است احساس کنید که تا این لحظه به حرف مردم و غلام حلقه به گوششان بوده اید و همیشه مجبور شده اید که با مسائل و مشکلات آن ها مقابله کنید. ممکن است احساس کنید که هیچ کنترلی بر مسائل شخصی خودتان ندارید به گونه ای که انگار زندگی برایتان تمام شده است. در نتیجه مقداری از اعتماد به نفس و قدرت اراده ی خود را از دست می دهید و احساس بی جهتی و بی هدفی می کنید. کنترل بیشتری بر زندگی خود می خواهید و مصمم هستید تا به دیگران اجازه دخالت و تاثیری که در گذشته برزندگیتان داشته اند را ندهید. دوست دارید عقل و افکار خودتان را داشته باشید و می خواهید تا زندگی خود را در جهتی که مد نظر خودتان است هدایت کنید نه جهتی که دیگران می خواهند.

کارت تاروت ارابه برعکس حاکی از چیست؟

کارت تاروت ارابه برعکس همچنین می تواند حاکی از آن باشد که شما همیشه در موضع کنترل نیستید و باید با این موضوع راحت تر باشید. موقعیت هایی در آینده وجود خواهد داشت که احساس خواهید کرد وضعیت زندگیتان از دستانتان خارج شده است. تجارب جدید را با دید بازتری قبول کنید، حتی اگر آن ها با برنامه ی اصلی شما همخوانی ندارند. از این که کس دیگری برای زمانی هدایت را در دست بگیرد نترسید و بگذارید که او شما را به ماجراجویی های جدیدی ببرد. لازم نیست که شما همیشه راننده باشید!

بیشتر بخوانید:
معنی کارت تاروت کبیر ارابه در جهت صحیح
آموزش جامع فال تاروت
اصول و مبانی اولیه آشنایی با تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن