تاروت شناسیتاروت کبیر

معنی کارت تاروت کبیر- ملکه در جهت صحیح

تصویر ملکه در کارت فال تاروت کبیر نشان دهنده ارتباط عمیق با ویژگی زنانگی است. زنانگی به چیزهای مختلفی تعبیر می شود از جمله زیبایی، احساسات، باروری، خوش بیان بودن و پرورش دادن که برای ایجاد توازن پایدار در مردان و زنان امری ضروری است.

ملکه در تاروت کبیر نشان دهنده چیست؟

ملکه در فال تاروت کبیر از شما می خواهد با انرژی های زنانه خود ارتباط برقرار کنید. زیبایی را در زندگی خود بوجود آورید. به واسطه چشیدن، لمس کردن، شنیدن، بوییدن و دیدن با نفس اماره ی خود در ارتباط باشید. برای رسیدن به احساس لذت و خوشی عمیق بر روی این حواس تمرکز کنید. خودتان را به یک روز رفتن به آبگرم دعوت کنید، ماساژ یاد بگیرید، از یک تجربه صرف نهار خوب لذت ببرید، یا زمان بیشتری را برای شریک زندگی خود صرف کنید.

راه های جدیدی را برای آنکه خلاقانه خودتان را به نمایش بگذارید کشف کنید، از طریق نقاشی، موسیقی، درام، و یا انواع دیگر هنر. شاید بهترین زمان ممکن برای شروع یک سرگرمی جدید باشد تا بتوانید با این بخشی از خودتان آشنا شوید.

چیدمان کارت های تاروت هنگام تفسیر کارت تاروت کبیر ملکه

کارت تاروت کبیر ملکه در فال تاروت کبیر ممکن است حاملگی و یا تولد را نشان دهد. برای اطمینان باید به کارت های دیگر در خواندن فال تاروت نگاه کنید تا متوجه شوید که آیا این حاملگی با تولد واقعی است (به عنوان مثال، کارت آس یا جوان جام و یا چهار چوبدست) و یا چیزی شبیه و استعاره ای از آن است (به عنوان مثال کارت آس چوبدست).

 منظور از استعاره در تفسیر کارت تاروت ملکه يعني ممكن است بیانگر تولد یک ایده جدید، یک محصول یا شیوه جدیدی از زندگی باشد. با به تحقق پیوستن ایده ها و پروژه های جدید در نهایت سبب موفقیت و پیشرفت شما خواهد شد. پس ایده هایی را که درون خود پرورش و گسترش داده اید را به معرض نمایش بگذارید.

ارتباط کارت تاروت کبیر ملکه و تفریح

معنی کارت تاروت کبیر ملکه در جهت صحیح در فال تاروت کبیر این است که شما را به گذراندن زمان بیشتری در طبیعت تشویق می کند. تعطیلات خود را در هتل های فانتزی شهرهای شلوغ سپری نکنید، بلکه برای جستجو در طبیعت به مناطق زیبا سفر کنید و با چادر زدن و یا کوه نوردی از آن لذت ببرید. به خودتان این فرصت را دهید تا زمان و مکان، شما را به چهارچوب دیگری از ذهن و اندیشه ببرد تا بتوانید بهتر با مادر زمین ارتباط برقرار کنید و مزایای آن را با قلب و ذهن خود دریافت کنید. سفری را به منطقه طبیعی مورد علاقه خود اختصاص دهید، یک جنگل، ساحل، کوه یا دریاچه و در حالی که از شگفتی های طبیعت لذت می برید.

 به سادگی چند دقیقه، چند ساعت ویا حتی روزها برای تنفس در محیطی پر از انرژی که شما را احاطه کرده است اختصاص دهید.

معنی کارت تاروت کبیر ملکه در جهت صحیح نشان می دهد که شما غرق دنیای مادی شده اید، اما می توانید از طریق ارتباط خود با طبیعت به سطوح بالاتری از خودآگاهی برسید. شما توانایی ارتباط برقرار کردن میان زمین و کائنات را دارید.

بیشتر بخوانید:
معنی برعکس کارت تاروت کبیر ملکه
تاروت شناسی پیشرفته
آشنایی با رموز تصاویر تاروت
روانشناسی کارت های تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن