طالع بینی

مرد متولد فروردین

اگر به تأثیر مردان متولد فروردین بر شکل دهی طالع یا شخصیت زنانشان در زمان باستان نگاه کنید ، باچکیده ای از تحقیقات سایت روان تاروت دات کام که در حال مطالعه هستید موافقت خواهید نمود که نوعی تبانی میان مردان متولد فروردین برای دور ساختن زنانشان از خود واقعی شان وجود داشته .

این جدایی از خود واقعی ، از همان زمان آشنایی شروع می شد . اگر شخصیت مرد سالار متولد فروردین را بدست می آوردند یا اگر شخصیتی چرب زبان و نوازش کننده از مرد فروردین ماهی نسیبشان می شد ، در هر صورت در نوشتن یک طالع شوم برای خودشان ، هم قربانی بودند و هم مقصر .

در برخورد با مرد متولد فروردین زنان ، بسیاری از بخش های مهم ضروری وجود خویش را جهت سازگاری یا تبدیل شدن به آنچه که فکر می کردند دوست دارد انکار می کردند .

همه ما حتی مرد متولد فروردین دو نیروی قدرتمند در درون خود داریم که اغلب با یکدیگر در جدال هستند :

اول – تمایل ما برای خشنود ساختن دیگران

دوم – اهمیت دادن به خودمان

مردان متولد فروردین به راحتی می توانند به ما این باور را انتقال دهند که خود خواه هستیم تا با ما کاری کنند داوطلبانه به صورت افراطی در حال خشنود ساختن آنها امر خود را تلف کنیم.
لازم به ذکر است که این رفتار از مردان فروردین ماهی بدون غرض بوده و عمدی نیست . طبیعت این افراد اینگونه می شباد .

جذب مرد متولد فروردین

از قدرت جذب مرد متولد فروردین هرچه بگوییم کم است ، دارای قدی متوسط، چهره‎ای لاغر ، نگاه بلند، چشم سرمه‎ای، گربه‎ای یا میشی هستند.

مرد متولد فروردین در برخورد با مسائل و مشکلات زندگی، عکس‎العمل ضعیف از خود نشان می‎دهد ، لطفاً توجه فرمایید : عشق مرد متولد فروردین از این قانون مستثنی نیست .

مرد متولد فروردین برای جذب افراد ، اغلب شیوه بی‏طرفی و بی‎تفاوتی را در پیش می‎گیرد.

از نظر پیشرفت در زندگی اجتماعی، در موقعیت متوسط و گاهی حتی در موقعیت ضعیف قرار دارد

طالع بینی مرد متولد فروردین

طالع بینی کارت های تاروت در مورد مرد متولد فروردین می گوید : هر چه تاریخ تولد متولدین این ماه به پایان فروردین ماه نزدیک شود، از صفات منفی آنها کمتر شده و صفات بهتری در آن ها یافت می شود.

مرد متولد فروردین ازدواج

مرد متولد فروردین بعد از ازدواج معمولاً ، تنوع طلب، خوش رو و با گذشت می باشد. فرزندان او اغلب سرکش هستند، اما از نظر اجتماعی رفتار سالمی دارند. مشاغل این افراد اغلب وکالت ، قضاوت ، رویگری، قصابی، چوپانی، صیادی، جاسوسی، خلاف کار و … می‎باش

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن