تاروت شناسیتاروت صغیرسری شمشیر

کارت هفت شمشیر تاروت صغیر

معنی کارت هفت شمشیر در جهت صحیح: خیانت، فریب، از دست دادن چیزی، پنهان کاری و مشغولیات بیش از حد ذهنی

معنی کارت هفت شمشیر برعکس: چالش های ذهنی و رها شدن از درگیری های ذهنی

تصویر شناسی و نماد شناسی

کارت هفت شمشیر که از کارت های تاروت صغیر سری شمشیر است مردی با یک دسته شمشیر را نشان می دهد که با حالتی دزدکی از اردوگاهی می گریزد. دو شمشیری که در زمین فرو رفته، پشت سر او بر جا مانده است. مرد در کارت هفت شمشیر تاروت صغیر با حالتی نگاه تمسخرآمیز از بالای شانه خود نگاه می کند گویی از موفقیت در کاری که می کند اطمینان کامل دارد.

 اما در دور دست در کارت هفت شمشیر تاروت صغیر تصویر گروهی از سربازان را مشاهده می کنید که یک نفر از آن ها صلاح شمشیر خود را رو به بالا نگه داشته است، بدان معنی که عاقبت مچ این شخص گرفته و رسوا می شود. این تصویر نمایانگر یک وضعیت مشکوک، احتیاط و گریز برای بدست آوردن چیزی است. اگر کارت ها در فال تاروت صغیر وضعیت خوبی قرار نگرفته باشند وجود یک دسیسه یا موقعیت رسوا کننده را هشدار می دهد.

معنی کارت هفت شمشیر تاروت صغیر

در حالت اول معنی کارت هفت شمشیر در فال تاروت صغیر دسته شمشیر آن است که شما از چیزی فرار می کنید شاید از یک تعهد، مسئولیت، کار زیاد، دردسر و یا غیره. در مواقعی می بایست با آنچه لازم است روبرو شد. با فرار از مشکلات و تک روی و کارها را برای خود و دیگران بدتر می کنید. معنی کارت هفت شمشیر تاروت صغیر به شما می گوید بدون متعهد شدن نسبت به دیگران و بدون قبول مسئولیت، هیچکس نمی تواند خوشحال، ثمربخش و سودمند باشد. تردیدها را از خود دور کنید و شادی را در عمق وظایف خود بجویید.

چه کسی نقش یک گرگ را بازی می کند؟ شما یا دیگری؟ در حالت دوم وقتی به کارت هفت شمشیر در فال تاروت صغیر نگاه می کنید اعمال و رفتار خود را در نظر بیاورید زیرا که نادرستی، پنهان کاری و خیانت به قیمت از دست رفتن سعادت حقیقی و حرمت شخصی است. به زودی زمانی می رسد که هرکس می بایست پاسخگوی اعمال خود باشد. در تمام حالات می بایست عواقب تصمیمات و رفتار خود را در ذهن بررسی کنید. در طول زندگانی ما همه مرتکب خطاهایی می شویم که می خواهیم پنهان بمانند. خطاهایی که می توانند جزئی و یا جدی باشند. زمانی که این اتفاقات رخ می دهد صدای درون مکررا به آدمی هشدار می دهد و با او سخن می گوید!

انتخاب کارت هفت شمشیر چه چیز را پیش بینی می کند؟

به هرحال انتخاب کارت هفت شمشیر در فال تاروت صغیر بروز مشکلاتی را پیش بینی می کند که می بایست با اقداماتی پیش دستی نمود. درصورتی که با وضعیت بحرانی یا دشمنان و اشخاص مشکل ساز سروکار دارید و در عین حال خواهان پیروزی و دفاع از حقوق خود هستید می بایست با مهارت و زیرکی راه حلی بیابید که خارج از انتظار و ترتیب همیشگی باشد. تا وقتی فرصت باقی است آنچه که می توانید انجام دهید و از میدان کنار نکشید. بزرگترین اختراعات در سراسر تاریخ به این دلیل رخ داده اند که اشخاص مبتکر از زوایای دیگری به قضیه نگاه کرده اند. با فکر کردن به خارج از چهارچوب مورد نظر گاه می توان به نتایج شگفت آوری دست یافت.

نکات پیشنهادی کارت هفت شمشیر تاروت صغیر:

– نادرستی و پنهان کاری در کار یا اطراف.
– جاسوسی کردن در وضعیت دیگران.

بیشتر بخوانید:
اصول و مبانی اولیه آشنایی با تاروت
آشنایی با رموز تصاویر تاروت
آموزش جامع فال تاروت
معنی کارت های تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن