تاروت شناسیتاروت صغیرسری شمشیر

کارت هشت شمشیر تاروت صغیر

معنی کارت هشت شمشیر در جهت صحیح: انزوا، محدودیت های خودساز و اسیر شدن

معنی کارت هشت شمشیر برعکس: رهایی، خلاصی و درچه ای به چشم انداز جدید

تصویر شناسی و نماد شناسی کارت تاروت

در تصویر کارت هشت شمشیر که از کارت های تاروت صغیر سری شمشیر است، درون مرداب دوباره زنی چشم بسته را مشاهده می کنیم که این بار دست ها و بدن او نیز از پشت بسته شده است و با هشت شمشیر در اطرافش احاطه شده گویی در جایی مثل زندان گیر کرده است. در فاصله دورتر در کارت هشت شمشیر تاورت صغیر قصری در بالای صخره ای قرار دارد. محدودیت هایی که بر او تحمیل شده بدلیل ترس و بی تصمیمی خود اوست. به نظر می آید امکانی برای فرار ندارد و گوشه گیر و تنها در جایی دور از جامعه و آبادی گیر افتاده است. اما کارت هشت شمشیر تاروت صغیر بطور مثبتی اشاره بر این دارد که در صورت تغییر و تحول در خود وضعی پیش خواهد آمد که راه را در مسیر موفقیت (قصر) نشان خواهد داد. شهامت او برای رهایی از این محدودیت را توسط کارت های بعدی می توان پیش بینی نمود. بدلیل آنکه پای زن بر روی خشکی است و نه در آب، نشانه آن است که مشکلات او فکری و عقلانی است نه عاطفی.

معنی کارت هشت شمشیر تاروت صغیر

معنی کارت هشت شمشیر در فال تاروت صغیر دسته شمشیر این است که ترس ها، تردیدها و ابهامات شما را میخکوب کرده است. عاملی را که در فکر خود قدرتمند می دانید، راه های انتخابی شما را مسدود ساخته است. به دلیل آنکه چشمان خود را به روی حقیقت بسته اید قادر به تشخیص کوچکی و حقارت این قدرت کاذب نمی باشید.

معنی کارت هشت شمشیر در فال تاروت صغیر به شما می گوید اگر از جهت جسمانی دربند باشید راه نجات آسان است ولی اگر از نظر پنداری در اسارت باشید راه نجات شما مستلزم جریانی آرام و صبورانه است. اگر فکر می کنید چاره ای جز تن دادن به وضع کنونی را ندارید بنابراین راه حلی وجود نخواهد داشت. شما می توانید از طریق باورهای محیطی خود به تدریج قدرت شخصی را از دست دهید و فریب قدرت های ساختگی خود را می خورید.

معنی کارت هشت شمشیر در فال تاروت صغیر اشاره به این فریب و نتایج آن دارد. زیرا شما با این روش خود را در تنگنا قرار داده و استقلال عمل را از دست داده اید. هشت شمشیر نمایانگر محرومیت است و محدودیت هایی را که شما به طور خواسته یا ناخواسته به خود تحمیل می کنید مجسم می سازد. زمانی که با این کارت روبرو می شوید بدون توجه به سخنان و نظریات دیگران، به الهامات و احساسات درونی خود گوش بسپارید. این الهامات شما را به حقیقت موضوع هدایت می کنند. راه نجات را که انتظار شما را می کشد در وجود خود احساس کنید و از این سردرگمی خود را برهانید. از شهامت درونی خود استفاده کرده و قدرتی را که به دیگران واگذار کرده اید باز پس بگیرید.

نکات پیشنهادی کارت هشت شمشیر تاروت صغیر:

– باورهای شما محکم ترین حصارهایتان هستند، به درون خود بنگرید و این باورها را بررسی کنید.
– محدودیت های ناشی از ترس.
– اسارت ناشی از بی تصمیمی.
– یک بیماری موقتی.

بیشتر بخوانید:
اصول و مبانی اولیه آشنایی با تاروت
آشنایی با رموز تصاویر تاروت
نمادهای فال تاروت
تاروت شناسی پیشرفته
معنی کارت های تاوت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن