تاروت شناسیتاروت صغیرسری شمشیر

کارت شش شمشیر تاروت صغیر

معنی کارت شش شمشیر در جهت صحیح: تغییر و تحول ناخوشایند اما ضروری، تصمیم به عبور و گذشتن از چیزی

معنی کارت شش شمشیر برعکس: عدم توانایی پیشرفت، بار سفر بستن و رفتن

تصویر شناسی و نماد شناسی

در تصویر کارت شش شمشیر از کارت های تاروت صغیر سری شمشیر است، مرد قایقران زنی، را به همراه یک کودک از میان رودخانه ای به ساحلی دور و آرام عبور می دهد. پوششی که بر روی سر زن قرار دارد نشان از ناراحتی و افسردگی اوست که ریشه در گذشته دارد. در کارت شش شمشیر تاروت صغیر آب در سمت راست قایق متلاطم است، در حالیکه در سمت چپ آن آرام است. درختانی که بر روی کوه های نه چندان دور می بینید بیانگر گذر کردن از مشکلات بسوی اوقات مسالمت آمیزتری است. ضمنا این تصویر در کارت تاروت دسته شمشیر می تواند به مفهوم یک مسافرت و یا یک حرکت بسوی محیطی دلگشاتر باشد، اما این سفر می تواند در سطح درونی فرد نیز رخ دهد.

معنی کارت شش شمشیر تاروت صغیر

معنی کارت شش شمشیر در فال تاروت صغیر این است که دیدگاه شما نسبت به زندگی قدری متعادل تر می گردد. اخیرا شناختی را که از مشکلات کسب کرده اید، شور و نشاط های کهنه شما را در معاشرت ها و روابط تان تا حدودی بیرنگ ساخته است.

معنی کارت شش شمشیر در فال تاروت صغیر به شما می گوید پایان یک مرحله را به مرور می پذیرید و خود را با وضعیت موجود تطبیق می دهید. درحال حاضر مبادرت به تغییرات ناگهانی بیش از آنکه موجب گشایش شود می تواند مسبب مشکلات بیشتر گردد. گر چه این کارت شور و نشاط زیادی را نوید نمی دهد ولی معنی کارت شش شمشیر از مرزهای ناامیدی گذشته است و نمایانگر آنست که بسوی یک دوره مثبت تری از زندگی در حرکت هستید. سختی ها را پشت سر گذاشته و اوقات آرام تری را سپری خواهید کرد. این فال تاروت امید دارد که روابط تان به تدریج رشد و توسعه می یابد و با شرایط و تغییرات بهتری روبرو خواهید شد. حالا دیگر وقت آن است که گذشته را رها کرده و همانجا دفن کنید. اغلب، الهامات گرانبهایی می توان از تجربیات دردناک و وضعیت های رنج آور گذشته دریافت نمود.

هنرمندان، آهنگسازان و نویسندگان از چنین مراحلی در زندگی خود بهترین الهامات را برای تکمیل و تکامل کار هنری خود استخراج نموده اند که موجب ستایش آثار آنان گردیده است. معنی کارت شش شمشیر در فال تاروت صغیر این است که هرگونه عقب نشینی، جا به جایی و سفر برای رهایی از کسالت و افکار یکنواخت مناسب و مساعد است. فرصت هایی که بتواند محیطی آرام بخش و امن برای کار و زندگی شما تدارک دهد، ترجیحا برتری دارد.

پیشنهادات کارت شش شمشیر تاروت صغیر:

کارت شش شمشیر به شما پیشنهاد می کند که به بینش خود اعتماد کنید از طریق ذوق، هنر و قریحه خود با صاحب نظران و کسانی که شما را درک می کنند ارتباط برقرار کنید.
– پشت سر گذراندن یک دوره فشار و ناراحتی.
– سفر به مکانی تازه.
– رهایی از اظطراب و نگرانی.

بیشتر بخوانید:
آشنایی با رموز تصاویر تاروت
نمادهای فال تاروت
آموزش جامع فال تاروت
معنی کارت های تاروت
اصول و مبانی اولیه آشنایی با تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن