تاروت شناسیتاروت صغیرسری چوبدست

کارت تاروت صغیر- جوان چوبدست

معنی کارت جوان چوبدست تاروت صغیر در جهت صحیح: شور و شوق، شناخت و اکتشاف و روح آزاد

معنی کارت جوان چوبدست برعکس: مقاومت اشتباه در برابر ایده های جدید، بدبینی، فقدان جهت و یا هدف

تصویر شناسي

تصاویر جوان در تاروت صغیر جنبه ای از شخصیت است که به تازگی شروع به رشد کرده است. اگر آن ها نمایانگر حادثه ای باشند معمولا آغاز چیزی جدید و رشد نیافته است. کارت جوان چوبدست که از کارت های تاروت صغیر سری چوبدست است، تصویر جوان پسر یا دختری می تواند باشد که با شهامت در حالیکه چوبدستی را نگه داشته ایستاده است، گویی که می خواهد پیامی را برساند. او در بیابانی بی آب و علف ایستاده است گویی دارد به آرزوها و خواسته هایش می اندیشد. سه کوه اهرامی که در پشت زمینه ی تصویر کارت جوان چوبدست  در تاروت صغیر دسته عصا قرار دارند در سیمای مادرانه خود نمایانگر زمین می باشند. همچنین لباسش با تصاویر زیادی از سمندر، موجودی افسانه ای که با آتش و تحول و دگرگونی در ارتباط است. جوان چوبدست نماینده یک شخصیت فعال، مشتاق و خلاق است.

معنی کارت جوان چوبدست تاروت صغیر

معنی کارت جوان چوبدست در فال تاروت صغیر این است که ماجرای سفری تازه ذهن شما را گسترده تر می سازد. در این مرحله بر ترس های کهنه خود غلبه یافته اید و مشتاقانه انتظار افق های جدیدی را دارید. معنی کارت جوان چوبدست در فال تاروت صغیر پیام آور فرصت ها و ماجراهای پرشوری برای شما است. در این مسیر از نظر فلسفی به زندگی نزدیک می شوید و در رابطه با سیمای معنوی زندگی چیزهای زیادی می آموزید.

کارت جوان چوبدست به شما می گوید که روی موفقیت تمرکز کنید و بگویید که می توانم. برای آنچه که قصد دارید انجام دهید برنامه ریزی کنید. بدانید که خواستن توانستن است. اشتیاق شما بیش از تجربیات شما است. در این مرحله شما با محدودیت های خود مواجه می شوید و سپس آن ها را وسعت می دهید. افراد جدید، اندیشه های نو و امکانات تازه هر یک به نوعی در جریان سفر شما تاثیر می گذارند.

معنی کلی کارت جوان چوبدست این می باشد که درس ها و اندیشه های خود را به گونه ای فعال مرتبط سازید در گروه های جمعی، انجمن های فکری و یا کلوپ های ورزشی می توانید علائق و مهارت های خود را وسعت و افزونی بخشید.

نکات پیشنهادی کارت جوان چوبدست در فال تاروت صغیر:

– بدون هیچ گونه هراسی گام بعدی زندگی خود را دریابید.
– حامل یک خبر خوب.
– شروع فعالیت های جدید و علائق جديد.
– بخشی از اوقات فراغت خود را به تفریحات سالم و نشاط آور، ورزش های متناسب با علائق خود اختصاص دهید.

بیشتر بخوانید:
معنی کارت های تاروت
آموزش جامع فال تاروت
نمادهای فال تاروت
آشنایی با رموز تصاویر تاروت
اصول و مبانی اولیه آشنایی با تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن