تاروت شناسیتاروت صغیرسری چوبدست

کارت تاروت صغیر – تک چوبدست

معنی کارت تک چوبدست در تاروت صغیر در جهت صحیح: الهام، قدرت، خلقت و یا خلق کردن، شروع تعهد جدید و استعداد نهاني (بالقوه)

معنی کارت تک چوبدست برعکس در تاروت صغیر: تاخیر کردن، فقدان انگیزه و زیر بار چیزی خم شدن (سنگینی چیزی بر روی دوش آدم)

تصویر شناسی

عدد یک آغاز تمام چیزهاست. عدد یک مانند چوب کیمیاگر است که با یاری اراده، قدرت و تکامل می یابد و رهبری می کند. تصویر روی کارت تک چوبدست تاروت صغیر دست محکمی را نشان می دهد که از داخل ابر بیرون آمده و یک نهال تازه شکوفا را عرضه می کند که نماد یک فرصت معنوی و یا یک پیشنهاد است، برگ هایی که جدا شده و به سمت پایین می آیند حاکی از یک پیشرفت معنوی و مادی توام است. روی تپه ای در فاصله دور، نمای قصری پدیدار است. این نما در کارت تک چوبدست تاروت صغیر وعده ایست از آنچه که آینده می تواند به ارمغان آورد. چوبدست ها در کارت های تاروت صغیر سری چوبدست با عنصر آتش در ارتباط هستند، عنصر خلاقیت، انرژی و حیات. بنابراین یک چوبدست نشانگر نیروی خلاق است.

معنی کارت تک چوبدست در تاروت صغیر در جهت صحیح:

معنی کارت تک چوبدست در تاروت صغیر در جهت صحیح در فال تاروت صغیر این است که آنچه را که نیاز دارید در دسترس شماست! فرصت های طلایی را از دست ندهید. خود را با طرح ها، اقدامات و تجربیات جدیدی که به شما روی آورده اند مشغول سازید. در این مرحله ، نقشه ها و برنامه ها برای پیشرفت و رشد شخصی بسیار مهم محسوب می گردند.

کارت تک چوبدست تاروت صغیر در جهت صحیح در فال تاروت به شما می گوید تصمیم بگیرید و سپس تعهدات لازم را عهده دار شوید. البته در این کار جسارت و شهامت لازم است اما فراموش نکنید که جسارت و شهامت برای آینده سازی شما امری اجتناب ناپذیر است. وقت را مغتنم شمارید. منتظر نباشید تا اتفاقی بیافتد و یا دیگران از شما پیشی بگیرند. برای تقویت این انرژی خلاق، روی مستقیم ترین راه ممکن جهت تکمیل هدف خود متمرکز شوید. همچنین کارت تک چوبدست تاروت صغیر در فال تاروت صغیر می تواند نمایانگر یک تعهد جدید یا یک حکم است و یا ممکن است بنیان های نو نظیر شروع یک خانواده، یک ماجرا و یا شروع یک تجارت را نوید دهد.

نکات پیشنهادی کارت تک چوبدست :

– هم اکنون زمان مناسبی برای انجام کار جدید با طرح اساسی برای زندگیتان است.
– به انرژی، استعدادها و توانایی های خود اعتماد کنید.

بیشتر بخوانید:
کارت تاروت صغیر- دو چوبدست
فال تاروت صغیر دسته عصا

نمادهای فال تاروت
آشنایی با رموز تصاویر تاروت
اصول و مبانی اولیه آشنایی با تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن