تاروت شناسیتاروت کبیر

معنی کارت شیطان تاروت کبیر

معنی کارت شیطان تاروت کبیر در جهت صحیح

معنی کارت شیطان تاروت کبیر در جهت صحیح در فال تاروت کبیر این است که انسان ها بوسیله انتخاب های نادرست خودشان زنجیر شده اند؛ شیطانی وجود ندارد مگر بواسطه ی انتخاب های اشتباه و وسوسه های نفسانی خود بشر. هرج و مرج و بی نظمی از آن جهت روی می دهد که انسان خود آن را در ضمیر می پروراند و مسئولیت بازتاب آن را نیز باید خود به عهده بگیرد. معنی کارت شیطان تاروت در جهت صحیح در فال تاروت کبیر فشارهای پنهان و وسوسه های شیطانی است که شما را مجاب می کند در دام بیفتید و به این باور برسید که توسط محیط خارجی مجبور به انجام بدی ها هستید و کنترل خود را در انتخاب راه صحیح از دست بدهید. شیطان نیروی درونی است که در هر یک از ما وجود دارد. او شامل ترس ها، عادت ها و هر نوع انگیزه مضر می تواند باشد. شیطان درون، استاد آن است که طوری عمل کند که ما به این باور برسیم که چاره ای جز انتخاب اشتباه و تن دادن به بدی ها نداریم اما همانطور که غل و زنجیر سست بر روی گردن زن و مرد تصویر نشان میدهد، رها شدن از آن با کمی نیروی اراده امری شدنیست.

معنی کارت شیطان در جهت صحیح نشان دهنده چیست؟

معنی کارت شیطان تاروت در جهت صحیح در فال تاروت کبیر اغلب نشان دهنده اعتیادهای معمولی ما در زندگی است. چیزهای شبیه مصرف الکل، مواد، رابطه های مضر، حسادت های بسیار، بدخواهی و بیش از حد بر چیزی اسرار ورزیدن. شما نیاز دارید چیزی را بدست آورید و بر خلاف چیزی که می دانید درست است عمل می کنید تا به خواسته خود برسید. شما نیازمند آن هستید که از این مدل رفتاری منفی خلاص شوید و این امر با دانستن و آگاهی از تاثیرات مخرب و ویرانی هایی که بر روی زندگی شما می گذارد شدنیست. این رفتارهای منفی باعث رضایت زود هنگام شما می شود اما اثری مخرب و منفی در دراز مدت بر زندگی و تاثیرات درونی شما خواهد گذاشت.

معنی کارت شیطان برعکس در فال تاروت کبیر

معنی کارت شیطان برعکس در فال تاروت کبیر نشانه آن است که نوعی بیداری و آگاهی درونی در شما بوجود آمده است و با مقاومت در برابر وسوسه ها و انگیزه های منفی مانع از زنجیر شدن به خواسته های شیطانی می شوید.

بیشتر بخوانید:
کارت شماره ۱۵ تاروت کبیر-شیطان
آموزش جامع فال تاروت
معنی کارت های تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن