تاروت شناسیتاروت کبیر

معنی کارت جهان کائنات تاروت کبیر

معنی کارت جهان کائنات تاروت کبیر در جهت صحیح

معنی کارت جهان کائنات تاروت کبیر در جهت صحیح در فال تاروت کبیر نشان دهنده تکمیل، دستاورد و تحقق است. تمام تلاش های شما به ثمر نشسته و به پایان مسیرش رسیده است و یا یک دوران زندگی بزرگ به پایان رسیده است.

معنی کارت جهان کائنات در جهت صحیح نشان دهنده ی این است که شما سختی ها و چالش های بسیاری را در طول این مسیر متحمل شدید اما این ها شما را معقول تر و با تجربه تر از زمانی که سفرتان را آغاز کردید نموده است. یک پروژه دراز مدت، دوره تحصیلی، ارتباط، معاشرت و یا شغل و حرفه ای دوره اش به پایان رسیده و شما معتقدید که به بهترین نحو ممکن این امر انجام گرفته است. معنی کارت جهان کائنات در جهت صحیح در فال تاروت کبیر می تواند بیانگر پایان دوره تحصیلی، ازدواج، بچه دار شدن و یا رسیدن به یک آرزو و خیال طولانی مدت باشد.

حضور کارت جهان کائنات در فال تاروت نمایانگر چیست

همچنین ظهور کارت جهان کائنات در فال تاروت کبیر نمایانگر جشن و موفقیت برای دستاوردهای بزرگ شماست و اگر هنوز چنین اتفاقی نیفتاده است پس باید بهتر کارهایتان را سازماندهی کنید زیرا برای اینکه به این جایگاه برسید تلاش های بسیاری انجام داده اید و سختی های بسیاری را متحمل شده اید و مطمئن باشید پاداش تمام این سختی ها را خواهید یافت. اگر هنوز به این نقطه از دستیابی کامل و تحقق نرسیده اید بدانید خیلی به آن نزدیک هستید. صحنه زندگی برای شروع جدید یا دوره مطلوبی تنظیم شده است.

کارت جهان کائنات آخرین نماد از کارت های تاروت کبیر است و دایره ای را که با رمز آرزو شروع می گردد به پایان می رساند. تعهد بزرگ به تحقق رسیده است. این دوره پایانی – به طور همزمان – آغاز جدیدی در سطح بالاتر هستی است.

گشایشی در وضع شما ظاهر می گردد که نوید بخش اطمینان، آسودگی و نیل به مقصود است. با اشتیاق گام های اجرایی را طی کنید. شما می توانید مشکلات را به فرصت های مناسب تبدیل نموده و طرح های خود را به واقعیت پیوند دهید.

معنی کارت جهان کائنات برعکس در تاروت کبیر

معنی کارت جهان کائنات برعکس در تاروت کبیر بیانگر آن است که شما در حال تلاش کردن برای تکمیل و تحقق چیزی در زندگی تان هستید اما احتمالا تمام اقدامات لازم جهت حصول آن را بدرستی انجام نمی دهید. همیشه تمایل رسیدن به هدف در راحت ترین و سریع ترین روش ممکن وجود دارد اما اغلب این روش به دستیابی آن چیزی که انتظار دارید ختم نمی شود. در عوض روبرو شدن با چالش ها در طول مسیر باعث رشد و یادگیری و تجربه آموزی شما می شود و سرانجام وقتی به هدفتان می رسید احساس فوق العاده ای از موفقیت و دستیابی خواهید داشت. بنابراین کارت جهان کائنات برعکس در فال تاروت کبیر می گوید از اینکه چقدر خواسته ها و آرزوهایتان را گسترش می دهید نگران نباشید حتی اگر متحمل سختی ها و چالش های بسیاری در این راه شوید، زیرا این پیروزی را بسیار شیرین تر می کند.

معنی دیگر کارت جهان کائنات برعکس در فال تاروت کبیر می تواند زمانی را نشان دهد که شما نزدیک به رسیدن به اهداف و تحقق آرزوهایتان هستید، اما به هر دلیلی در انتهای مسیر تمرکز خود را از دست داده اید و در انتهای راه سست شده اید. شما فقط یک مسیر کوتاه برای پیمودن دارید، پس چرا تمرکز خود را از دست می دهید؟ دوباره خودتان را سرشار از انرژی کنید و به خودتان یادآوری کنید که چه زندگی شگفت انگیزی در انتظارتان است زمانی که در نهایت به هدف خود برسید.

بیشتر بخوانید:
آموزش جامع فال تاروت
معنی کارت های تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن