تاروت شناسیتاروت کبیر

معنی برعکس کارت تاروت کبیر ملکه

معنی برعکس کارت تاروت کبیر ملکه در فال تاروت کبیر از دست رفتن قدرت شخصی شما به خاطر اهمیت زیاد به نیازهای احساسی و یا مادی شخص دیگری است که در نتیجه از نیازهای خود غافل می شوید. ناسازگاری با دیگر افراد و یا سمت و سوهایی که یک رابطه به خود می گیرد می توانند با این کارت برعکس ملکه در فال تاروت عشق در ارتباط باشند. همکاری با دیگران نیز ممکن است برای شما سخت باشد. دلیل عدم وجود این هماهنگی ممکن است در خود شما نهفته باشد و به همین خاطر به تفکر درباره ی خود نیاز دارید.

کارت ملکه به صورت برعکس

کارت تاروت کبیر ملکه ی برعکس می تواند بیانگر این باشد که شما به شدت احساس به چالش کشیده شدن می کنید و دلیل این اتفاق این است که فضای کافی برای ابراز احساسات و خود واقعیتان ندارید پس به همین خاطر بسیاری از افکار و احساساتتان را درون خود حبس کرده اید. آیا دوست نزدیکی دارید که می توانید به او اعتماد کنید؟ باید احساسات خود را با یک نفر به اشتراک بگذارید تا بتوانید آن ها را بیشتر درک کنید و با درونتان مرتبط شوید. کارت تاروت کبیر ملکه در جهت برعکس در فال تاروت همچنین می تواند وابستگی شما را به احساسات دیگران نشان دهد به این معنی که شما خود را نگه داشته اید تا ببینید شریک شما چه احساساتی درباره تان دارد و سپس می خواهید بر اساس احساسات او، خود را نشان دهید. بهتر است این کار را انجام ندهید و به طور مستقل بر روی احساسات خود و بدون دخیل کردن او بر روی آن کار کنید.

کارت ملکه به صورت برعکس در فال تاروت عشق

کارت ملکه چه به صورت صاف و چه برعکس از کارت هایی است که به عشق، رابطه و احساس اشاره دارد. از این منظور می توان کارت خوبی در فال تاروت عشق نامید. این کارت می گوید اگر در حال تقلا در رابطه ای می باشید، قدم اول برایتان این است که کمی وقت برای خود بگذارید تا سطح انرژی خود و اعتماد به خودتان را بازسازی کنید. متاسفانه روابط گذشته ی شما بر روی دیدتان به خود و اینکه چگونه به کسی اعتماد داشته باشید و عشق بورزید، تاثیر گذاشته است. در نتیجه ممکن است شما به زیبایی درونی خود شک داشته باشید و انگیزه ی خود را برای ساخت رابطه ای زیبا و عاشقانه از دست داده باشید.

همچنین ممکن است شما بیش از حد از کسی که دوستش دارید مراقبت و محافظت می کنید که این کار باعث به وجود آمدن تنش در رابطه می شود. به خاطر داشته باشید که به مادری سخت گیر تبدیل نشوید. آیا برای شریک، دوست و یا خانواده ی خود بیش از حد مادری می کنید؟ مراقب باشید که بیش از حد ویژگی های کارت تاروت کبیر ملکه را به کار نبرید. ممکن است لازم باشد تا شما مانند کارت تاروت کبیر کشیش اعظم به صدای درون خود برای دست یابی به جواب، گوش کنید.

معنی برعکس کارت تاروت کبیر ملکه به صورت کلی

به طور کلی تر این کارت می تواند نشانگر نارضایتی شما به خاطر کمبود چیزی در زندگیتان باشد و یا به خاطر اینکه می خواهید چیزی واقعی، خلاقانه و معنی دار را پیدا کنید ولی نمی دانید چه کنید. این کارت می تواند بیانگر مسدود شدن خلاقیتتان باشد. ممکن است در حالی افسرده و یا منفی خود را بیابید. کارتان ممکن است خسته کننده و دشوار به نظر آید. وقت آن نیست که فکر و یا عمل کنید. در حال حاضر لبریز شده اید و پیگیری های روحی و روانی به شما کمکی نخواهد کرد. تلاش های بیشتر برای دنبال کردن عقل و منطق خود تنها موجب سرخوردگی شما می شود.

کارت ملکه ی برعکس در فال تاروت کبیر همچنین می تواند نشانگر مشکلات مربوط به بارداری باشد، حال می خواهد این مشکل در رابطه با ناباروری و یا درباره ی بارداری ناخواسته باشد.

بیشتر بخوانید:
معنی کارت تاروت کبیر ملکه در جهت صحیح
آشنایی با رموز تصاویر تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن