طالع بینی

مرد متولد اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت یدونس و الا ، واسه نمونس . باور نداری ؟ مطالب این صفحه از روان تاروت رو دنبال کن تا باورت بشه .
مردان متولد اردیبهشت مردانی آرام، متین، خونگرم و با احساس هستند که در نهایت آرامش و آسایش به زندگی خود ادامه میدهند. این گروه از مردان در امنیتی که ساخته ذهن خود و همچنین محیط اطرافشان است زندگی میکنند. هرگونه دغدغه درگیری و بی امنیتی روانی در مردان متولد اردیبهشت کم و غیرقابل دید است.

طالع مرد متولد اردیبهشت

طالع مردان اردیبهشتی آنها را با پشتکار و تلاشگر نمایش می دهد. نسبت به اطرافیان خود به دنبال نتیجه اهداف و رفتار خود هستند ، این پشتکار و تلاش باعث میشود بیشتر مشغول کار خود باشند و مقاومت و اقتدار بیشتری در انجام کارها و فعالیت خود نشان دهند.

خصوصیات مرد متولد اردیبهشت

از خصوصیات مرد متولد اردیبهشت ، مردان اردیبهشت ماهی بگوییم ، اگر چه ممکن است در رده های بالای اجتماعی قرار نگیرند، شغل های پر سود نداشته باشند و رئیس یک بخش نباشند، اما میتوان این اطمینان را در مورد آنها حاصل کرد که در هر زمانی مشغول به کار و فعالیت هستند و هیچگاه آنها را در حال تنبلی و گله و شکایت نمیبینید. زیرا خودشان نسبت به علاقه شخصی خود مشغول به فعالیت میشوند و در آن به مرور موفق خواهند شد. ( خانوما توجه کنند گشنه نمیزارتتون زنش بشین ، حله )

مرد متولد اردیبهشت ازدواج

مرد متولد اردیبهشت ازدواج

مرد متولد اردیبهشت در ازدواج صبرو ، آرام و با اقتدار می باشد، از زنانی با صفات آرامش، عشق، محبت و زنانی که بدانند چگونه قلب مردان خود را بدست بیاورند، خوششان میاید. در واقع صبوری مردان اردیبهشت نشان از این نیست که زنی بتواند به او دستور بدهد و یا او را به کاری که نمیخواهد مجبور کند.

از این رو یک زن برای ازدواج با مرد متولد اردیبهشت ، در عین زیبایی و دلربایی باید مفهومی از ادب و خرد را داشته باشد که در کنار مرد اردیبهشت خوشبخت باشد. شوخ طبعی و زیبایی از خصوصیاتی هستند که یک مرد اردیبهشتی را به خود جذب میکند اما اعتدال و رعایت ادب در کنار همه این رفتارها میتواند یک زن را در کنار مرد اردیبهشتی همیشگی کند.

بر طرف شدن نیازهای جنسی برای مرد اردیبهشت بسیار مهم است و اگر بتواند همسر خود را که تمام این صفات را داشته باشد پیدا کند، قطعاً وفادار و متعهد به او باقی میماند. از آنجایی که مردان اردیبهشتی تکانه ایی رفتار نمیکنند و آرام هستند، اگر در جای مناسب خود قرار بگیرند، آرامششان چندین برابر شده و یک زن با تمام این صفات میتواند ملکه زندگی مرد اردیبهشت باشد.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن