طالع بینی

مرد متولد آذر

خصوصیات مرد متولد آذر
رگ خواب مرد متولد آذر
مرد متولد آذر با چه ماهی ازدواج کند
طالع بینی و سرگرمی ( تاروت )
چگونه با مرد متولد آذر رفتار کن
جذب مرد متولد آذر
چگونه دل مرد متولد آذر را بدست آوریم

خصوصیات مرد متولد آذر

بدست آوردن دانش حول محور مردان متولد آذر از این رو حائز اهمیت است که نصف متولدین ماهها سال را شامل می شوند و جزء دسته گلاهایی هستند که والدین عزیز درتعطیلات نوروز به آب داده اند .این صفحه از روان تاروت به تحقیقاتی در این باره اختصاص داده شده است . کنجکاوی مرد متولد آذر و بی قراری او در حل و فصل کردن ھر چه زودتر مشکلات چنان زیاد است که به راستی گاھی نمی توان حدی برای آن قائل شد .

یکی دیگر از ویژگی او این است که پیوسته گروھی در اطراف وی دیده می شوند و در نتیجه برای دستیابی به وی ، چاره ای جز این ندارید که راه خود را از بین این جمع باز کنید، از سوی دیگر لازم است عنوان کرد که به ھیچ وجه جایز نیست نسبت به این شخص بدبین باشید، چه او بلاشک یکی از خوشبین ترین افرادی است که خداوند خلق کرده است .و آنقدر خوشبین است که اگر یکی از دشمنانش یک دکمه برای او ارسال دارد، به خود می گوید حتماً کت و شلوارش را فراموش کرده است

مرد متولد آذر ازدواج

یکی از نکات مهم ازدواج با مردان آذرماهی این است که بیشتر آن هابه طرز و حشتناکی نمی خواهند ازدواج کنند اما بعد از اینکه راضی به ازدواج شدند در عین حال که با پدر و مادر و برادر و خواهر خود رفت و آمد می کند و نسبت به آنها علاقه مندی نشان می دهد، اما هرگز مایل نیست و اجازه نمی دهد که آن ها در زندگی خصوصی او دخالت بکنند. اگر زن عاقلی باشید، می توانید از این موضوع سرمشق خوبی بگیرید و هرگز به دنیای خیلی اختصاصی او قدم نگذارید. از جمله چیزهای عجیبی که باید در منزل یک شوهر متولد آذر داشته باشید، یک چمدان کاملا آماده برای مسافرت است زیرا بدون شک مسافرت های زیادی در پیش خواهید داشت. مرد متولد آذر با زن متولد ماهی ازدواج می کند که محدود کردن مرد از خصوصیات اخلاقی اش نباشد. پس به او آزادی بدهید و یادتان باشد سئوالی درباره صداقت و وفاداری او نکنید. اگر مرد متولد آذر عصبانی بشود، به صورت موجود خطرناک و غیر قابل کنترلی در می آید پس اگر می خواهید با یک مرد آذرماهی ازدواج کنید باید توانایی کنترل خشم و عصبانیت او را داشته باشید .

چگونه با مرد متولد آذر رفتار کنیم

اگرمی خواهید بدانید چگونه با یک مرد آذر ماهی رفتار کنید باید بع استحضار برسانیم :

۱- اگر او دوست ندارد شما کار کنید اصراری نداشته باشید که بعد از ازدواج هم به شغلتان ادامه دهید .

۲- دوستان نامطبوع خود را رها کنید زیرا این آمادگی در اوهست که شما را از روی دوستانتان قضاوت کند .

۳- در مورد برنامه ریزی برای نامزدی خانه و مسایل مشابه خواسته های او را در نظر بگیرید .

۴- در مورد کارهایتان اقوام خود را دخالت ندهید و از غرولند و انتقاد اجتناب کنید.

طالع بینی هندی مرد متولد آذر

مرد متولد آذر

نماد : قوس

مرد متولد آذر :
بر اساس طالع بینی هندی این مرد ، صادق و راستگو، دمدمی مزاج، در عشق کم اعتنا، خواهان آزادی و بی قیدی، و طرفدار تنوع و مسافرت و بطور خلاصه خطرناکترین شوهردنیاست.

مرد متولد آذر :
از نظر بعضی ها خیلی دمدمی مزاج است، لحظه ای او را می بینید که شمشیر به دست و سوار بر اسب سفید به وسط میدان می تازد تا به رتق و فتق امور بپردازد و اندکی بعد او را مشاهده می کنید که خود را نخود هر آشی می کند و پابه پای تمام برنامه ها نقشی ایفا می نماید.

مرد متولد آذر :
عشق مرد متولد آذر تا مدت ها عشقی پنهان خواهد بود و تمام اعمال و رفتار های شما را زیر نظر دارد و از نظرات وپیشنهادی ها شما دفاع می کند البته با سکوت .

مرد متولد آذر :
شما را از دور زیر نظر دارد . روزی که موضوع را با شما در میان می گذارد مطمئن باشید قبلا بارها روی آن فکر کرده و عشق خود را با جدیت تام و با خیره شدن به چشمانتان بیان می کنند در بعضی از آن ها ترسی از عدم پاسخ وجود دارد که ممکن است هیچ گاه موضوع را باز نکند.

مرد متولد آذر :
شما هنگام رو به رو شدن با عشق یک مرد متولد آذر در یک دو راهی قرار میگیرید، از یک سو با تمام وجود ابراز علاقه کرده و از سوی دیگر درخواست تغییری اساسی در دنیای خود ازشما بخواهد اگر واقعا او را دوست دارید پس به حرف های او گوش دهید در غیر این صورت ممکن است عشق او به نفرت تبدیل شود او از ارتباط رسمی خشک بیزار است .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن