انواع فال تاروت

انواع فال تاروت

در این صفحه از روان تاروت سعی داریم تمام روش های شناخته شده فال گرفتن با کاتهای تاروت را مورد بحث و بررسی قرار دهیم ابتدا نگاهی به فال تاروت ۷ کارتی می اندازیم و به ترتیب فال ۵ کارتی و ۴ کارتی را آنالیز می کنیم همچنین گرفتن فال تاروت ۳ کارتی و تخمین زمان برای انجام کار ها را که بهتر است چه تاریخی انجام شود برای شما عزیزان می شکافیم .

فال تاروت ۷ کارت

کارت اول : نشان دهنده گذشته و اتفاقاتی که بر نیت شما تاثیرگذارند.

کارت دوم : نشان دهنده وضعیت کنونی شما میباشد.

کارت سوم : نشان دهنده آینده ای که نزدیک است.

کارت چهارم : نشان دهنده افکار و دیدگاه شما نسبت به نیت تان است.

کارت پنجم : نشان دهنده شخصیت افرادی که به نیت شما مرتبط هستند.

کارت ششم : نشان دهنده اتفاقات مثبت یا منفی غیر منتظره در رابطه با نیت شما میباشد.

کارت هفتم : نشان دهنده جواب نهایی نیت شما میباشد.

فال تاروت ۵ کارتی

کارت اول : نشان دهنده جنبه های مثبت سوال و نیت شما میباشد.

کارت دوم : موردی که مربوط به جنبه های منفی و مشکلات نیت شما میباشد.

کارت سوم : نشان دهنده وضعیت موضوع از نگاه و فکر شما میباشد.

کارت چهارم : نشان دهنده آینده ای که نزدیک است.

کارت پنجم : نشان دهنده آینده ای که دور است.

فال تاروت ۴ کارتی مالی

کارت اول : نشان دهنده موضوع نیت یا سوال شما میباشد.

کارت دوم : موردی که مربوط به وضعیت مالی شما میباشد.

کارت سوم : شخص یا موردی خارج از اراده شما که بر این وضعیت مالی تاثیر میگذارد.

کارت چهارم : جواب نیت و سوال شما در راطه با مسائل مالی میباشد.

فال تاروت ۴ کارتی عاطفی

کارت اول : نشان دهنده شخصیت و وضعیت فعلی شما میباشد.

کارت دوم : موردی که مربوط به شرح حال شخص مورد نظر شما میباشد.

کارت سوم : موردی خارج از اراده شما که بر وضعیت عاطفی شما تاثیر میگذارد.

کارت چهارم : جواب نیت شما در راطه با مسائل عاطفی میباشد.

فال تاروت ۳ کارتی

در این فال کارت اول نماینده گذشته ، کارت دوم نماینده حال و کارت سوم نشان دهنده آینده فرد میباشد ، در این فال کارت وسطی یعنی کارت دوم نقش اصلی را دارد و بهترین توصیه و پیشگویی را انجام میدهد و کارت های کناری یعنی کارت های اول و سوم نقش تقویتی دارند.

کارت اول : نشان دهنده زمان گذشته و اتفاقات مربوط به نیت یا سوال فال گیرنده میباشد.

کارت دوم : نشان دهنده زمان حال و وضعیت فعلی نیت یا سوال فال گیرنده میباشد.

کارت سوم : نشان دهنده زمان آینده و نتیجه نیت یا سوال فال گیرنده میباشد. 

تخمین زمان با کارت تاروت

ابتدا کارت های سری بزرگ تاروت را جدا کنید و کنار بگذارید ، سپس کارت های کوچک تاروت را بُر بزنید و از روی دسته کارت هایی که بُر زده اید یک کارت بکشید.

این کارت نشان دهنده هفته و نوع کارت نشان دهنده فصل وقوع آن اتفاق میباشد ، بعنوان مثال اگر شما کارت ۳ شمشیر را انتخاب کردید به معنی وقوع اتفاق مورد نیت شما در هفته سوم فصل بهار است.

سری شمشیر : فصل بهار سری چوب دست یا عصا : فصل تابستان

سری جام : فصل پاییز سری سکه یا ستاره : فصل زمستان

کارت های شماره ۱ تا ۱۰ : هفته های اول تا دهم هر فصل را نشان میدهد

کارت نوجوان : هفته یازدهم

کارت دلاور : هفته دوازدهم

کارت ملکه : هفته سیزدهم

کارت پادشاه : هفته ای که در ان یک فصل به فصل بعدی تبدیل میشود.

فال تاروت کبیر بله یا خیر

روش های متعددی برای استخراج جواب صریح بله و یا خیر با استفاده از کارت های تاروت موجود است، در برخی موارد کارت ها به دو دسته ی بله و خیر دسته بندی میشوند و با بیرون کشیدن یک کارت از کل کارت ها با توجه به اینکه کارت منتخب در چه دسته ایی قرار گرفته برای آن جواب بله و یا خیر در نظر گرفته می شود. اما یکی از بهترین و قدیمی ترین روش ها، استفاده از تاروت کبیر بله یا خیر می باشد، در این روش فقط از کارت های تاروت کبیر استفاده می شود بدین ترتیب که هفت کارت از میان کارت های نامنظم تاروت کبیر انتخاب می شود سپس فرد فال گیرنده با توجه به میزان تبحر خود از روی هفت کارت موجود تفسیر نیت مورد نظر را استخراج می نماید اما جواب صریح بله یا خیر بستگی به تعداد کارت های برعکس رو شده دارد، فال تاروت کبیر بله یا خیر آنلاین سیمرغ جواب صریح را برآورده می کند.

ابتدا نیت کنید، اکنون تمام کارت ها جلوی روی شما هستند، این کارت ها نامرتب هستند یا به اصطلاح ُبر خورده اند، شما هم ممکن است بخواهید مجدد این کارت ها را ُبر بزنید، برای این کار تعداد دلخواه ُبر را در کادر کنار ُبر زدن وارد نمایید و بر روی دکمه ُبر زدن کلیک نمایید. سپس ماوس خود را بر روی کارت ها حرکت دهید، وقتی احساس کردید به کارت های مورد نظر خود رسیده اید به ترتیب بر روی هفت کارت خود کلیک نمایید و منتظر نمایش متن کارت ها بمانید.

همچنین این کار یک تمرین سرگرم کننده برای پیدا کردن پتانسیل های روانی شما و یا به عبارت دیگر قدرت های بالقوه ذهن شما می باشد. یاد بگیرین ارتباط خود با کائنات را لمس کنید، نشانه انتخاب کارت های مورد نظر چگونه به شما الهام میشود؟ انگشتان دستتان سوزن سوزن می شود؟ یک رایحه حس می کنید؟ یک صدا می شنوید؟ و یا ناخودآگاه تصور می کنید این کارت ها از بقیه برجسته تر شده اند؟ اگر بتوانید این احساسات را پیدا کنید و پرورش دهید نشانه های بیشتری از کائنات را نیز دریافت خواهید کرد.

فال تاروت ۱۰ کارتی

استفاده از فال های تاروت چندین کارتی نقطه عطف و لذت بخش تاروت می باشد، در ابتدای راه، افراد هر تک کارت را از تاروت خارج می کنند و از آن یک برداشت ثابت می کنند اما به مرور زمان و پس از آشنایی با تاروت و کسب تجربه می توانند برداشت هایی پویا و منعطف با در نظر گرفتن تعداد و موقعیت کل کارت های منتخب خود داشته باشند. فال تاروت ۱۰ کارتی نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد و به ۲ روش قابل استفاده می باشد. در روش اول که بصورت فال تاروت ده کارتی آنلاین در اینجا آورده شده، به ترتیب ۱۰ کارت انتخاب میشود که: – کارت اول بیانگر وضعیت فعلی نیت و جریان های موثر بر آن می باشد – کارت دوم بیانگر موانع و کشمکش های موجود می باشد – کارت سوم بیانگر گذشته و رویدادهایی از گذشته می باشد که وضعیت کنونی نیت را رقم زده اند می باشد – کارت چهارم بیانگر آینده بسیار نزدیک اتفاقاتی که در حال رخ دادن هستند می باشد اما نتیجه کلی نیت شما نمی باشد – کارت پنجم بیانگر بهترین نتیجه و راه حل مربوط به زمان حال حاضر می باشد – کارت ششم بیانگر قلمرو ناخودآگاه شرایط می باشد و به جنبه های عمیق تری از نیت می پردازد و به نوعی بیانگر یک اتفاق غیرمنتظره پس از زمان حال می باشد – کارت هفتم بیانگر یک نصحیت و یا پیشنهاد به شخص شماست – کارت هشتم بیانگر جریان ها و اتفاقات خارجی می باشد و تمرکز آن بر روی افراد و انرژی هایشان در اطراف شما می باشد – کارت نهم بیانگر ترس ها و امیدهای شما می باشد که یکی از سخت ترین کارت ها می باشد به یاد داشته باشید ترس ها و امیدهای شما در هم تنیده شده اند و هر آنچیز که ما از رخ دادنش می ترسیم به نوعی آن را تبدیل به یک خواسته می کنیم و احتمال رویدادنش را زیاد می کنیم – کارت دهم بیانگر مقصدی می باشد که نیت شما در آن مسیر قرار دارد، در واقع این کارت بیانگر نتیجه نهایی می باشد. در روش دوم فال تاروت ده کارتی، کارت ها به دو دسته ی کلی تقسیم می شوند، دسته اول کارت شماره ۱ تا کارت شماره ۶ و دسته دوم کارت شماره ۷ تا کارت شماره ۱۰٫ نتیجه کلی استخراج شده از شش کارت اول یک تصویر فوری از هر دو جنبه بیرونی و درونی نیت شما می باشد و ۴ کارت دوم بیانگر نحوه ی ارتباط کائنات و محیط اطراف با نیت شما می باشد، با دانستن نحوه ی ارتباط این دو می توان یک پیش بینی گسترده تر و یک جهت گیری مشخص تر بدست آورد.

فال تاروت ۹ کارتی

فال تاروت ۹ کارتی که از آن به عنوان فال تاروت ۳×۳ نیز یاد می شود کاربردها و مفاهیم گوناگونی دارد، بدین ترتیب که فرد آشنا به این کار ابتدا جنبه کلی فال را مشخص میکند و با توجه به آن معنای هریک از کارت ها را تعیین می نماید، در واقع می توان این فال را در رابطه با جنبه های احساسی، سلامتی روح و جسم، زمان و … استفاده نمود، معمولا روند کار به گونه ایی است که هر دسته ی ۳ تایی از کارت ها بیانگر ۳ وضعیت از جنبه کلی در نظر گرفته شده می باشند برای مثال اگر جنبه کلی در نظر گرفته شده زمان باشد کارتها به ۳ دسته ۳ تایی برای زمان گذشته، حال و آینده تقسیم می شوند و می توان ۳ کارت دسته ی اول یا همان گذشته را به سه وضعیت گذشته دور – گذشته دورتر – گذشته بسیار دور اختصاص داد و یا اگر جنبه کلی کائنات در نظر گرفته شود می توان ۹ کارت را به ترتیب بصورت ۱- جنبه های اجتناب ناپذیر زندگی ۲- افکار ۳- احساسات ۴- روح و روان ۵- جسم و بدن ۶- نیروهای مخالف ۷- قدرت های مخالف ۸- انرژی های الزامی برای استفاده ۹- جواب نیت ، نیز دسته بندی کرد و یا اگر این فال در رابطه با روابط همسران گرفته شود می توان ۹ کارت را بصورت ۱- نگاه شما به شریک زندگیان چیست ۲-نگاه شریک زندگیتان به شما چیست ۳- نیازهای شما از رابطه مشترکتان ۴- نیازهای شریک شما از رابطه مشترک ۵- وضعیت فعلی علاقه شما به یکدیگر ۶- مسیری که شما تمایل دارید رابطه مشترکتان بدان سمت هدایت شود ۷- مسیری که شریک شما تمایل دارد رابطه مشترکتان بدان سمت هدایت شود ۸- جنبه هایی از رابطه که باید بدان بیشتر پرداخت ۹- نتیجه کلی نیت شما، در نظر گرفت. فال تاروت نه کارتی آنلاین سیمرغ فرایند انتخاب ۹ کارت را در رابطه با زمان در نظر گرفته، شما می توانید با توجه به علاقه و نیاز خود از این فال در زمینه دلخواه خود استفاده نمایید.

فال تاروت شش کارتی

فال تاروت ۶ کارتی یک پاسخ کلی همراه با برخی جزئیات خاص برای ما فراهم می کند، می توان با استفاده از فال تاروت شش کارتی توضیحاتی همچون ۱- شما در حال حاضر چه حسی نسبت به خود دارید ۲ – شما در حال حاضر چه چیزی می خواهید ۳- ترس های شما ۴- چه جریانی همراه با شما خواهد بود ۵-چه جریانی بر علیه شما خواهد بود ۶- جواب نهایی برگرفته از نیت شما قبل از شروع به انتخاب کارت های فال تاروت و… را استخراج نمود.فال تاروت شش کارتی نیز از مواردی است که خبرگان این کار آن را در موارد بسیاری استفاده می نمایند.

فال تاروت چهار کارتی

یکی از بهترین انوع فال تاروت برای دریافت جواب بله و یا خیر فال تاروت چهار کارتی می باشد. در این روش چهار کارت برگزیده خواهد شد. کارت اول مربوط به گذشته و یا تاریخچه نیت شماست، کارت دوم مربوط به زمان حال نیت شماست و در واقع آنچه در حال وقوع می باشد، کارت سوم آینده می باشد، در واقع اتفاقاتی که در آینده بر اثر این نیت رخ خواهد داد، کارت چهارم نتیجه نهایی و یا نزدیکترین جواب نسبت به آنچه اتفاق خواهد افتاد می باشد.

فال تاروت ۳ کارتی

شما می توانید خودتان به تنهایی با استفاده فال تاروت به بررسی و اکتشاف یک موضوع خاص بپردازید و توضیحاتی در رابطه با گذشته، حال و آینده موضوع بدست بیاورید. فال تاروت سه کارتی یک نگاه سریع در رابطه با یک موضوع فراهم میکند و می تواند به شما در گرفتن بهترین تصمیم کمک کند. بر اساس قانون همزمانی، دستان شما هماهنگ با اختیارات درونی شما عمل خواهد کرد و به شما این امکان را می دهد که با لمس کارت ها از حکمت کائنات آگاه شوید. لطفا قبل از انتخاب ، مطمئن شوید که بر روی نیت خود متمرکز هستید.

فال تاروت یک کارتی

فال تاروت یک کارتی مختصرترین نوع فال تاروت است، در این نوع از تاروت متن کوتاهی در نتیجه فال بدست می آید که تمرکز آن بر روی جواب است و اشاره مجمل به نیت شما دارد. فال تاروت تک کارتی برای بدست آوردن جواب واضح تر نیت شما است و می توان گفت انتخاب یک کارت و نمایش نتیجه از روی همان کارت مانند جستجو در یک متن با استفاده از ذره بین است.

بیشتر بخوانید:

گوی بینی برای گرفتن فال احساس طرف مقابل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن