تاروت شناسیتاروت صغیرسری شمشیر

کارت تک شمشیر تاروت صغیر

معنی کارت تک شمشیر تاروت صغیر در جهت صحیح: یک کشف غیرمنتظره، رشد سریع، پیروزی، روشنی ذهن و قدرت ناپخته

معنی کارت تک شمشیر تاروت صغیربرعکس: سردرگمی، آشفتگی و هرج و مرج و فقدان شفافیت

تصویر شناسی و نمادشناسی:

در کارت تک شمشیر که از کارت های تاروت صغیر دسته شمشیر می باشد، دستی از بیرون آمده است شمشیر دو لبه ای را بسمت بالا نگاه داشته است نشانی از عقل و خرد است. نوک آن بوسیله یک تاج پیروزی که مظهر نیل و حصول می باشد احاطه گردیده است. در کارت تک شمشیر تاروت صغیر یک شاخه زیتون که نماینده صلح و یک شاخه نخل خرما که نماد پیروزی است از تاج آویخته شده اند. در کارت های تاروت صغیر سری شمشیر، شمشیرها به عنصر “هوا” و “قوه درک” ارتباط می یابند ضمن آنکه به رنج و سختی اشاره می کنند. کارت “یک شمشیر” علامت قدرت در محنت است و اغلب نمایانگر آنست که عاقبت از “شر” امر خیری برمی خیزد. همچنین بیابان خشک و بی حاصلی که در پشت تصویر قرار دارد بیانگر آن قسمت از طبیعت سرد عقل و خرد دارد.

معنی کارت تک شمشیر تاروت صغیر:

معنی کارت تک شمشیر در جهت صحیح در فال تاروت صغیر این است که سریع و به موقع دست به کار شوید. هراس به دل راه ندهید. شجاعانه و قاطعانه با مسائل روبرو گردید. این کارت نمایشگر آنست که بذر فهم روشنی در زندگی شما کاشته شده است. گرچه امکان دارد شما هنوز درستی آن را تشخیص ندهید. زندگی هرگز برای مدت طولانی هموار پیش نمی رود. دیر یا زود عواملی فرا می رسند و به شما یاد آوری می کنند تا با مبارزه خود روبرو شوید. در هر مبارزه ای فضیلتی در جهت آزمایش شما جریان دارد. علی رغم ناخشنودی ها تصمیم بگیرید. این نیرو ایجاد تغییر نموده و شما را به جلو می راند. امکان دارد سختی ایجاد کند اما لازم است تا برانگیخته شده و شما را قدرتمند سازد. این وضعیت به شما قدرت می دهد تا آنچه را که نمی توانید به روشنی تشخیص دهید و نیروی خود را در جهت راستین متمرکز سازید.

معنی کارت تک شمشیر در فال تاروت صغیر به شما می گوید اجازه ندهید که احساسات شما منطقی را که جهت رفع مشکلات نیاز دارید تیره و سست گرداند. از فکر خود استفاده کرده وضعیت را بسنجید. با رسیدن به یک شفافیت فکری قادر می گردید موقعیت خود را بهتر از همیشه تشخیص دهید و چیزهایی را به زبان آورید که سایرین ترجیح می دهند آن ها را مخفی نگه دارند. هرچه که هست با شهامت، درستکاری و عزمی راسخ پیش بروید برنامه ریزی و تمرکز ذهنی شما روی هدف مورد نظرتان نتیجه بخش و موفقیت آمیز خواهد بود.

نکات پیشنهادی کارت تک شمشیر تاروت صغیر:

– با مشکلات روبرو شوید و تردیدها را کنار بگذارید.
– قاطعیت و تصمیم
– یک اتفاق مهم و غیر منتظره.

بیشتر بخوانید:
معنی کارت های تاروت
آموزش جامع فال تاروت
نمادهای فال تاروت
آشنایی با رموز تصاویر تاروت
اصول و مبانی اولیه آشنایی با تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن