تاروت شناسیتاروت صغیرسری چوبدست

کارت تاروت صغیر- شش چوبدست

معنی کارت شش چوبدست تاروت صغیر در جهت صحیح: شناخت عمومی، پیروزی، پیشرفت و اعتماد بنفس

معنی کارت شش چوبدست برعکس در تاروت صغیر: خودپسندی، بدنامی، عدم اعتماد بنفس و سقوط از فضل

تصویر شناسی

کارت شش چوبدست کارت دیگری از کارت های تاروت صغیر سری چوبدست می باشد. این کارت مردی را در حالیکه روی اسب سفیدی نشسته و تاج گل موفقیت و پیروزی را بر روی سر گذاشته است نشان می دهد. در حال عبور از جمعیتی است که او را تحسین می کنند. اسب سفید در کارت شش چوبدست نشانه ی قدرت و خلوص و موفقیت در یک ماجراجویی است و جمعیت اطراف او حاکی از شناخت عموم از موفقیت و پیروزی اوست. تاج گل دیگری بروی چوبدست او قرار دارد که در تائید موفقیت و کسب دستاوردهای اوست. او هیچ واهمه ای از نشان دادن آنچه به آن رسیده است در چشم مردم ندارد و با اعتماد بنفس در میان آن ها ظاهر شده است

معنی کارت شش چوبدست تاروت صغیر

معنی کارت شش چوبدست در فال تاروت صغیر اتحاد انرژی ها است و وعده پیروزی می دهد. مطابق با برنامه ریزی و نقشه هایتان پیش بروید در صورت سعی و تلاش، کامیابی از آن شما خواهد بود. چنین پیروزی از زحمات پیگیر گذشته و به دلیل اعتماد به خویشتن حاصل می گردد. معنی کارت شش چوبدست تاروت صغیر به شما می گوید، زمان است که به خود و نیروهایتان اعتماد کنید و به اهداف خود تمامیت بخشید. بهروزی چشمگیر شما الهام بخش دیگران خواهد بود و به تمام اطرافیانتان فایده خواهید رساند. شما به پاداشی که شایستگی آن را دارید دست خواهید یافت، بشرط آنکه از حداکثر توانایی خود برای وقوع آن استفاده کنید. پیشنهاد کارت شش چوبدست به شما این است که از موفقیت خود لذت ببرید و نسبت به خود احساسی نیکو داشته باشید، اما فراموش نکنید که با قدرشناسی، توازون و فروتنی رفتار کنید. غرور بیش از اندازه موجب خودبینی و ناکامی های واپسین می گردد.

نکات پیشنهادی:

این کارت به ثمر رسیدن یکی از امیدها و آرزوهای میل به مقصود را ارائه می دهد. در زمینه شغلی و یا موضوعی که روی آن کار می شود، رسیدن به مرحله «خرسندی» را نوید می دهد.

بیشتر بخوانید:

آشنایی با رموز تصاویر تاروت
نمادهای فال تاروت
آموزش جامع فال تاروت
معنی کارت های تاروت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن