طالع بینی

نشانه های عاشق شدن زن متولد مرداد

همه چیز درباره زن متولد مرداد
نماد زن مرداد
ستاره زن متولدین مرداد
ازدواج زن مرداد
زن متولد مرداد چه مردی را دوست دارد
نشانه های عاشق شدن زن متولد مرداد
مرد مورد علاقه زن مرداد

نشانه های عاشق شدن زن متولد مرداد

غرور از ویژگی های بارز یک دختر مردادی است و اگر می خواهید او را عاشق خود کنید باید بدانید چگونه می تواند یک دختر مغرور را جذب و عاشق کرد. دختران و به صورت کلی تر انسان های مغرور بدون دست آوردی خاص خود را بسته نگه می دارند و اجازه نمی دهند دیگران به آن ها نزدیک شوند. آن ها تلاش های شما برای دوستی را نادیده می گیرند و با هربار تلاش، شما را بیشتر پس می زنند. باور عامیانه ای وجود دارد که هرچه بیشتر در روابط به افراد نزدیک تر شوید آن ها را بیشتر دور می کنید و هرچه بی توجه تر باشید بیشتر آن ها را وادار می کنید تا به شما نزدیک شوند. این باور درباره ی این افراد درست است. اگر می خواهید دختران مغرور را به دست بیاورید، باید در رابطه با توجه به آن ها احتیاط کنید. باید آرام آرام به آن ها نزدیک شوید. به اندازه کم به آن ها توجه نشان دهید و به آن ها بفهمانید که آن ها را می فهمید. متوجه رفتارها و دلایل رفتارشان می شوید. از این جا به بعد باید به آن ها اجازه دهید که آن ها به سمت شما بیایند. درواقع همواره باید یک ضربه به نعل و یک ضربه به میخ بزنید.

نماد زن مرداد

سمبل ماه مرداد حیوان شیر است و عنصر وجودشان آتش . همچنین آفتابگردان ، گل محبوبشان است و روز یکشنبه روز مبارکشان . متولدین ماه مرداد معروف به جوان طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها خورشید است . فلز وجودشان طلا و سنگ خوش یمن آن ها یاقوت زرد است . رنگ محبوب متولید ماه مرداد رنگ های غروب خورشید و عدد خوش یمنشان ۱ است . متولدین ماه مرداد شخصیت ثابتی دارند و “من اراده می کنم” شعار آن هاست . نماد شیر در طول تاریخ به عنوان سمبل قهرمانی و پادشاهی به کار رفته است. اعراب آن را اسد و هندوها آسلها می نامند.در مصر باستان از پادشاه نجپسو نقل است که خورشید در حین آفرینش جهان همزمان با ستاره ی دنه بولا خلق شده است.در افسانه های یونان و روم باستان هرکول با شیر میجنگد. در عین حال خورشید برای یونانی ها نماد قدرت است.

مرد مورد علاقه زن مرداد

مرد مورد علاقه ی زن مرداد مردی است که مانند خود او در اجتماع محبوب باشد و دیگران او را تحسین کنند. از آن جا که زن مردادی دوست دارد مورد توجه دیگران قرار بگیرد و همه از او تعریف کنند مردی که این ویژگی ها را داشته باشد بیشتر از هر مرد دیگری توجه او را جلب خواهد کرد. زن مرداد ماهی بیش از هر زن دیگری هدایای کوچک و سورپرایز ها را دوست دارد و فرقی نمی کند که آن ها مربوط به موقعیت به خصوصی باشند یا نه. بنابراین اگر می خواهید مرد مورد علاقه ی او باشید باید به طور مداوم او را غافلگیر کرده و کاری کنید هیجان را در کنار شما تجربه کند. زن مردادی بسیار صادق و وفادار است و مردی را دوست دارد که وجود این ویژگی ها در این مرد به او اثبات شود. تحت هر شرایطی به او راست بگویید و وفاداری تان را در هر موقعیتی نشان دهید تا مرد مورد علاقه ی او باشید. زنان متولد مرداد احتیاج به مردهای قوی و پرقدرتی دارند که ناز آن ها را بکشند. بعضی از زنان متولد مرداد گاهی خودشان را در قالب همسر یک جنگجو تجسم می کنند! پس باید در کنار آن ها یک جنگجوی شجاع و دلاور باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن