طالع بینی

مردان متولد نیمه دوم آبان

در مورد مردان متولد نیمه دوم آبان ، اکثر مکاتب کم لطفی کرده و خصوصیات اصلی آنها را ذکر نکرده اند . پس در روان تاروت همراه ما باشید در شناسایی علل رفتار های خود ویرانگر و بی حاصل برای جذب مردان متولد نیمه دوم آبان .
مطمئناً اگر شما نسبت به مسئله ای آگاهی نداشته باشید ، روش شما در برخورد با آن مسئله موجب بروز مشکلاتی برای شما می گردد . اگر این مسئله را بپذیرید و آن را به عنوان یک یا علل مشکلات خود بدانید ، آنگاه به این نتیجه خواهید رسید که باید به دنبال کسب آگاهی باشید .

اما اگر شرم داشت باشید که متخصصین ما بفهمند شما چیزی را نمیدانید ، هرگز نخواهید توانست اطلاعات و آگاهی هایی را که نیاز دارید به دست آورید . باید بپذیریم چه می خواهیم ، بعد درک کنیم که ارزش تلاش کردن برای بدست آوردن را دارد ، سپس حرکت کنیم . پنج دقیقه احمق بودن بهتر از آن است که برای تمام عمر احمق باشیم .

روانشناسی مرد متولد آبان

روانشناسی مرد متولد آّبان در ادامه این مطلب برای علاقه مندان ساده شده است .آبانی‌ها براساس طبیعت و خلق پاییزی خود سریع دل بسته و سریع‌تر دل می‌کنند؛ مردان متولد نیمه دوم آبان  برای انجام کار‌ها و رسیدن به خواسته‌های خود در زندگی، گاهی نسنجیده و آنی عمل می‌کنند و درواقع، به همان سرعتی که دل می‌بازند، سریع‌تر دل می‌کنند ، که در باور عوام ،همان خیانت مرد آبان در نظر گرفته می شود که در بخش آخر مطالب این صفحه شرح داده شده است . در جذب مرد متولد آبان باید بدانیم که آن‌ها عاشق سفر و تفریح هستند و اگر پا به پای آن‌ها پیش نروید، بدون شک به مشکل بر می‌خورید. و به دلیل برون گرا بودن آنها ، اگر محکوم به سفر نرفتن و در جمع دوستان نبودن بشوند ، افسرده می شوند . برای بدست آوردن موقعیت ازدواج مرد متولد آبان بهتر است بدانیم خصوصیات مرد متولد آبان چیست . (((بلند پرواز، علاقه‌مند به روانکاوی و روانشناسی، پر شور و حرارت، پدری فداکار، عاشق نصیحت کردن دیگران، دارای افکار تخیّلی و ایده آل، زیبا، حسود، موقع شناس، جاه طلب، خشن، قابل اعتماد، متنفّر از دروغ، با وقار، منطقی، ماجراجو، عاشق اسرار حیات و جهان، با اعتماد به نفس، شجاع و دلیر، کمال گرا، اهل معنویّات و واقعاْ قاطعانه عمل می‌کند.)))

نقطه ضعف مرد متولد آبان

نقطه ضعف مرد متولد آبان و چگونگی استخراج مطالب مرتبط را ، از همین صفحه بخواهید . تیز هوش بودن مرد متولد آبان را می توان در بکار بردن به عنوان نقطه ضعف بر ضد وی استفاده کرد ، زمانی را یاد بیاورید که سر کلاس درسی خوابتان گرفته است ، آیا دلیل آن را میدانید ؟ زمانی که معلم یک موضوع درسی را مطرح می کند و شما می فهمید ، یا قبل از تکمیل کردن جمله توسط معلم شما دست بالامی گیرید و دو مثال می زنید ، اگر این رویداد اتفاق افتاده باشد یعنی شما تیز هوش هستید . معلم شما را دعوت به سکوت می کند و خیلی که احترام بگذارد این دلیل را برای شما می آورد که تو فهمیدی ولی دیگران که متوجه نشدند ، برای آنها می گویم . شما بار دوم هم تکرار شدن موضوع را در کلاس تحمل می کنید ولی بار سوم دیگر از زور کسالت خوابتان می برد و زمانی که معلم درس بعدی را توضیح می دهد دیگر شما هوشیار نیستید و هیچ چیزی نخواهید آموخت ، حال این موضوع را برای مشخص کردن نقطه ضعف مرد متولد آبان بخواهیم استفاده کنیم، خواهیم دید که می شود با توضیح طولانی و استفاده از جزعیات یک مسئله مرد متولد نیمه دوم آبان یا اول آبان ( در اینجا فرقی نمی کند ) را کلافه کرده و نظر مثبت وی را که او برای خلاص شدن از کسالت به شما پیش کش می کند ، بدست آورد .

خیانت مرد آبان

در این صفحه چگونگی خیانت مرد آبان ، انگیزه هایش و راهکار پیشنهادی ما را مطالعه می کنید . اعتقاد من بر این است که همه ی ما انتظارات نامعقولی از خود و دیگران داریم . خواسته های نا معقول ما ، مشکلات جدی ما در جذب مرد متولد آبان و نگهداشتنش را به همراه دارد ، زیرا اساس رنج بردن از این رابطه را در ما فراهم می سازد . رنج هایی مثل خیانت خطرناک بوده و نقش مهمی در حرکت دو طرف به سوی تنهایی ، افسردگی ، خود بیزاری و در نهایت خودکشی بازی می کند ، تحمل کردن این رنج ها ، برطرف نکردن و نادیده گرفتن احساسات خودمان در برخورد با این حالات از عوامل مهم اختلالات بسیاری ، در زندگی فردی و رابطه ای ما در آینده خواهد گذاشت . افزایش آگاهی عاطفی ، نخستین گام در از بین بردن انتظارات نامعقول است . از آن جا که ما قادریم خود را با این فکر که ما منطقی و دیگران غیر منطقی هستند فریب دهیم ، اغلب از اینکه واقعاً چقدر غیر منطقی هستیم بی اطلاعیم .

راهکار :
فرض بفرمایید در جذب یک مرد متولد آبان که تمام ایده ال های جنسی ( خوش تیپ ، قد بلند ، عضلانی یا چاق ورزشکار یا کتاب خوان و … ) شما را دارد موفق شدید ، فردی با موقعیت اجتماعی و خانواده ای مناسب . وابستگی عاطفی و عشق خود را تا زمانی که از شما درخواست ازدواج کرده کنترل نمودید و همکنون به عنوان همسر نیاز های جنسی او را در حال پاسخ گویی هستید . پس از سپری شدن اندک زمانی احساس می کنید در حال خیانت کردن به شماست . . .
مشکل کجاست ؟ وقتی مرد آبان ماهی در مسائل جنسی وارد می شود ، بسیار پرشور و پرحرارت است و می خواهد تک تک قسمت های بدن شما را کشف کند ، معمولاً در اوایل روابط جنسی ، شما خجالتی بوده و یا به هر دلیلی تقلا می کنید که مانع شوید . پس از سپری شدن اندک زمانی از اولین رابطه جنسی ، دیگر بی پروا خود را در اختیار عشق زندگی خود قرار می دهید و بدون هیچ تقلا و مانعی مرد متولد آبان شمارا فتح می کند . اینجاست که دیگر غریزه جنگندگی مرد متولد آبان برای بدست آوردن رابطه جنسی با شما ارضاء نمی شود . فقط خودش ارضاء شده است . پس احساس کمبود و خلأی در وی پدیدار می شود و بدون آنکه بخواهد، ناخودآگاه برای پر کردن این خلأ ( ارضاء شدن غریزه جنگندگی برای بدست آوردن رابطه جنسی ) به دنبال زنان دیگر که بتواند آنها را با جنگندگی فتح کند راهی می شود . اگر هم مرد بسیار نجیبی باشد و خیانت نکند، باز حالش بد است و از این رابطه راضی نیست وخودش هم نمیداند اشکال کوجاست . خیانت مرد متولد آبان همان تنوع طلبی اوست که اگر شما در روابط عاطفی و جنسی خود مدیریت لازم را اعمال کنید مهار می شود و در غیر این صورت شروع به دور شدن از شما می کند . امید وارم گرفته باشید چکار کنید ،در این مورد خاص بیشتر از این نمی شود قلم را به نگاشتن محکوم کرد .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن