طالع بینی

مردان متولد دی

مردان متولد دی از چه زنانی خوششان می آید
نحوه رفتار با مرد متولد دی
مرد متولد دی ماه در عشق
طالع بینی مرد متولد دی
رگ خواب مرد متولد دی
نقطه ضعف مردان متولد دی
خصوصیات مردان متولد دی ما

خصوصیات مردان متولد دی ماه

گروه: خاک
روز شانس: شنبه
عدد شانس: هشت
سنگ شانس: لعل
رنگ شانس: خاکستری، سربی، قهوه‌ای تیره، نفتی
گلهای شانس: رز سیاه، گل مخمل، کاملیا
بوهای شانس: کاملیا، صنوبر، نرگس
موسیقی شانس: موزیک فولک (عامیانه)
بارز‌ترین خصوصیت: لج کردن
بزرگ‌ترین ایده آل: پیشرفت
بزرگ‌ترین اشتباه: کنجکاوی
بزرگ‌ترین آرزو: ریاست و رهبری

قدرت طلب ، خانواده دوست ، خوددار و سرد ، و در عرصه عشق کم حرف و کم تظاهر از خصوصیات مرد متولد دی ماه است . پدری جدی و خشک اما مهربان و دلسوز ، او مقام را به ثروت ترجیح می دهد . مرد متولد دی دیواری به ظاهر غیر قابل عبور به دور خود می کشد، او در عین حال تا حدی خشن و بسیار مصمم است. اگر چه در بدو امرچنین به نظر می رسد که خواهان دوری جستن از دیگران و عزلت گزینی است ، اما نه تنها در حقیقت این چنین نیست ، بلکه اگر خوب دقت کنید ، می بینید که بسیار هم جاه طلب و شهرت پرست است . یک چنین دو گانگی در امور عشقی او نیز به چشم می خورد ، به این ترتیب که با وجود آنکه سخت رویایی می باشد ، سیاره زحل ، یعنی جرم سلوی که حاکم بر کردار و رفتار او است ، مانند یک ترمز قوی جلوی ابراز احساسات وی را می گیرد .

طالع بینی هندی مرد متولد دی

مرد متولد دی فردی زیرک است و در دنیای کسب و کار بسیار هشیار است. احتمال دارد کمی بدخلق، درونگرا و محتاط باشد. اگر شما با زمان پیش بروید، کتابهای مهم و اساسی و مجلات را مطالعه کنید، به اندازه کافی مواد و مصالح لازم را برای گفتگو با او دارید که بتوانید توجهش را حفظ کنید و احترامش را جلب نمایید. چون او موجودی اهل عمل است، از اتلاف وقت خشمگین می شود. اگر شما یک برنامه خوب و مخصوص برای کارهای خود تهیه دیده و به آن پایبند باشید، او شما را تحسین خواهد کرد.

یک علاقه خالصانه از طرف شما برای موضوعات روشنفکرانه و هنر و موسیقی او را خوشنود خواهد ساخت. او به طرزی مافوق عادی درمورد خانواده خود وفادار و احساساتی است. هرنوع عدم علاقه ای را که ممکن است نسبت به افراد نزدیکش داشته باشید، بهتر است بدون بحث و گفتگو، به کناری بگذارید.

نقطه ضعف مردان متولد دی

مردان متولد دی به دلیل تأثیر ستاره ساتورن به برتری اهمیت خاصی می‌دهند و شیفته انسانهای بر‌تر اجتماع هستید . همین امر باعث این می شود که هرگاه مست قدرت شدند بسیار آسان به هر کاری جواب مثبت بدهند .
عقل پرکاری دارند و می‌توانید تحصیلات عالیه داشته باشید، اما اگر هم چنین امکانی نداشته باشند، خودشان مطالعه کرده و آموزش می‌بینند و هر موضوعی را بهتر از هر کسی یاد می‌گیرند . برای همین است که اگر یک موضوع را دو بار برای آنها توضیح دهید کلافه می شوند . حتی اگر در حال توضیح دادن یک موضوع هم باشید ، بدانید که این دسته از انسانهای نابغه (( مردان متولد دی )) دو سه عدد مثال هم برای شما می آورند که بدانید فهمیده اند ولی شما باز هم ادامه می دهید و باعث آن می شوید که مرد متولد آذر با تمام قدرت حاضر شود تمام خواسته های شما را قبول کند به شرط آنکه بس کنید .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن