طالع بینی

زن متولد فروردین روانشناسی

طالع بینی زن متولد فروردین
چگونه زن متولد فروردین را جذب کنیم
زن متولد فروردین با چه ماهی ازدواج کند؟
دختر متولد فروردین روانشناسی
زن متولد فروردین چه مردی را دوست دارد

زن متولد فروردین روانشناسی

در این صفحه از روا تاروت دات کام ، توجه علاقه مندان را به تحقیقات متخصصین طالع بینی در مورد زنان متولد فروردین جلب می کنیم . آيا اخيراً با شخصي آشنا شديد كه صميميتي غير عادي و رفتاري پر صلابت داشته باشد،محكم دست بدهد و فورا لبخند بزند؟پس براي آشنايي با يك شخصيت گيج كننده آماده شويد،چه بسا هم اكنون توسط يكي از متولدين فروردين پذيرفته شده باشيد بخصوص اگر در ابتدا برايتان مشكل بوده باشد كه سررشته صحبت را به دست بگيريد.

آيا او به بعضي ايده هاي آرماني متعهد است و با خشونت به دفاع از شكست خوردگان برمي خيزد؟معلوم است.زنان متولد فروردین با چيزي كه احساس مي كنند غير عادلانه ست مي جنگند و از ابراز عقيده خود واهمه اي ندارند.

قوچ(فروردين)در مقابل مزاحمت يك مامور راهنمايي و رانندگي يا يك راهزن واكنشي يكسان دارد.شايد بعدا پشيمان شود اما در آن لحظه با ملاحظه كاري و احتياط بيگانه ست.اشخاصي كه تحت تاثير مريخ هستند بدون اين پا و آن پا كردن سر اصل مطلب مي روند.

قوچ(متولد فروردين)فقط به خودش توجه دارد.بچه ها تنها به انگشتان دست و پاي خود توجه دارند.برآوردن نيازهايش از هر چيزي برايش مهم ترست.بچه توجهي به خواب يا بيدار بودن پدر و مادر يا همسايه ندارد.وقتي كه گرسنه يا خيس است گريه و شيون مي كند.شيشه شيرش را ميخواهد و اصرار دارد كه پوشكش الساعه عوض شود و بهتر است خواسته هاي او را بي جواب نگذاريد.وقتي كه قوچ فكري به خاطرش مي رسد يا مي خواهد چيزي را از ذهنش دور كند بدون اين كه ترديدي به خود راه دهد ساعت چهار صبح به شما تفلن مي كند.هيچ دليلي نمي بيند كه شما بيدار نباشيد و به حرف هاي او گوش ندهيد.چون او بيدار است و اين تنها چيزيست كه اهميت داردواو چيزي را كه ميخواهد به دست مي آورد.متولد فروردين مثل يك بچه كوچك تنها به چيزهايي اهميت مي دهد كه به او مربوط مي شود،اما چه كسي ميتواند حقيقتا ادعا كند كه اين بچه كوچك خودخواه است؟

زن متولد فروردین چه مردی را دوست دارد

زن متولد فروردین :
زن متولد فروردین از مردی که اعتمادبه‌نفس دارد خوشش می‌آید اما غرور به هیچ عنوان برایش قابل تحمل نیست.

زن متولد فروردین :
زن متولد فروردین عاشق مراقبت کردن از مردش است اما به محض اینکه احساس کند مادر است و بخواهد مردش را بزرگ کند آن مرد را ترک می کند.

زن متولد فروردین :
برای زن متولد فروردین هیچ‌چیز آزاردهنده‌تر از یک مرد تنبل نیست.او مردی را دوست دارد کمی در کارهای خانه، کارهای دانشگاه و کارهای روزمره کمکش کند.

زن متولد فروردین :
زن فروردین با مردی ازدواج می کند که خودخواه و خودرای نباشد. اگر تقصیر از شماست باید عذرخواهی کنید. مطمئن باشید این کارتان رابطه را تا حد زیادی جلوتر خواهد برد.

زن متولد فروردین :
زن فروردینی مردی را دوست دارد که از او مراقبت کند و به او اهمیت دهد. او تشنه ی عشق و عاشقی است. برایش گل بخرید، به او هدیه دهید و حرف های قشنگ بزنید تا مرد مورد علاقه اش باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن