طالع بینی

رگ خواب مرد متولد اردیبهشت

برای بدست آوردن رگ خواب مرد متولد اردیبهشت باید به نکات ریز و کلیدی مطالب جاری دقت کنید . چند لحظه به یک خاطره خوب با وی فکر کنید ، یک خط بر روی کاغذ از آن بنویسید .
((  اگر قبل از مطالعه ادامه بحث اینکار را انجام ندهید در رساندن منظورم به مشکل می خوریم ))

انسانها در مورد انتقال اطلاعات دادن و همین طور فهمیدن حرف های طرف مقابلشان سه دسته اند حسی ، شنیداری و دیداری .

بعضی از یک خاطره تصاویرش را به یاد می آورند و برای ارائه مطلبی در آینده معمولن می گویند :
بیا بهت نشون بدم قرار چی بشه .

بعضی از خاطرات فقط ، صدا ها را به یاد می آورند و در ارائه مطلبی در آینده معمولن می گویند :
بیا برات بگم قراره چی بشه .
بشین گوش بده به حرفم .
نمیشنوی دارم چی می گم ؟

بعضی دیگر از گذشته حس ها را ، نوازش نسیم بر گونه ها و اینگونه خاطرات را دارند و در ارائه مطلبی در آینده معمولن می گویند :
از این اتفاق می ترسم ، بگذار برایت بگویم که بتوانی مرا درک کنی.

برای بدست آوردن رگ خواب مردان متولد اردیبهشت ، برای بدست آوردن رگ خواب رمانتیک ترین مردان جهان یعنی اردیبهشتیا ، شما باید بتوانید بفهمید از کدام دسته از موارد بالا می باشد و همان گونه با وی صحبت کنید در غیر این صورت او نمی فهمد و رابطه وی با شما به چالش بیشتری کشیده می شود .

بهتر است بدانید متولدین اردیبهشت ماهی نسل امروز ممکن است از هر کدام این موارد استفاده کنند و ظاهرن ترکیبی از این سه مورد باشند ولی هر مرد اردیبهشت ماهی ای در نهان ناخدآگاهش فقط یک مورد از موارد بالا را باور دارد ،استفاده می کند و هنگامی که فردی آن گونه با وی سخن براند در تشخیص منظور مخاطبش موفق تر عمل می کند ، دسته بندی خود و عشق زندگیتان را پیدا کنید . ((( این یکی از راههای بدست آورن رگ خواب مرد متولد اردیبهشت می باشد )))

مطالب جاری که به منظور بیشتر شدن اطلاعات خوانندگان از طالع مرد متولد اردیبشهت در این صفحه نوشته شده است را به منظور آگاهی خوانندگان در بدست آوردن جداگانه اطلاعات از خصوصیات مردان اردیبهشتی در عشق و نیز جذب مرد اردیبهشتی در روان تاروت در حال دنبال کردن هستید و هدف این قسمت بدست آوردن رگ خواب مرد متولد اردیبشهت است که به صورت کلی قابل استفاده می باشد .

باشد که کلیه موارد زیر را بررسی کنید .

۱- مخاطب ما درون گرا است یا برون گرا (( وقتی در تنهایی است می تواند مشکلاتش را حل کند یا زمانی که در جمع است انرژی بیشتری از خود به نمایش می گذارد ))
۲ – در تعریف یک داستان به کلیات آن توجه دارد یا از جزئیات سخن می گوید .
۳ – فردی است که اگر به سوی هدف حرکت کند انگیزه می گیرد یا ترس از شکست او را به جلو هدایت می کند؟
۴ – الگوی زبانی فرد ، در توضیحاتش شنیداری است ، دیداری یا حسی ؟ ( توضیحاتی در این خصوص ذکر شد )

پس از بررسی رگ خواب مرد متولد اردیببهشت و مشخص کردن چگونگی عمل کردن در هر کدام از موارد بالا ، با وی هم مسیر شوید (فقط در بخورد با وی مثل خودش فکر ، عمل و حرف بزنید … البته که اگر با دیگران اینگونه باشید رگ غیرتش گل می کند ) حال شما رگ خواب خوش طالع ترین مرد سال را در اختیار دارید . ( مبارک باشد ).

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن