طالع بینی

دختر متولد اردیبهشت

ویژگی دختر متولد اردیبهشت
روانشناسی زن متولد اردیبهشت
روحیات زنان متولدین اردیبهشت
زن اردیبهشت با چه ماهی ازدواج کند ؟
چگونه دختر متولد اردیبهشت را عاشق خود کنیم
رفتار با زن متولد اردیبهش
مشخصات کلی متولدین اردیبهشت
مشخصات کلی متولدین اردیبهشت ماه :


اردیبهشت یعنی طفل شیرخوار طبیعت

سمبل:
گاو

عنصر وجود:
خاک

شعار:
من دارم

سنگ خوش یمن :
یاقوت کبود ، چشم ببر

سیّاره :
ونوس

فلّز وجود :
مس

شخصیّت :
ثابت

رنگ محبوب :
آبی آسمانی

تأثیر پذیر – با سیاست – فکردهنده استراتژیک


چگونه دختر متولد اردیبهشت را عاشق خود کنیم

این صفحه از روان تاروت به ارائه اطلاعاتی از دختران و زنان متولد دومین ماه سال ((( اردیبهشت ))) اختصاص دارد که می کوشد متقاضیان خوشبختی که علاقمند رابطه با آنها هستند را برای عاشق کردن راهنمایی کند .

اگر می خواهید یک دختر متولد اردیبهشت را عاشق خود کنید برای او شنونده ی بسیار خوبی باشید. زنان اردیبهشتی مردی می خواهند که به آنان گوش دهداما زمان گوش دادن نصیحت نکنند. بسیار از زنان اردیبهشتی دوست دارند برای مشکلاتشان گله کنند و به قول معروف غر بزنند. آن ها می خوانند آزادانه حرف دلشان را بزنند. می دانم که سر تکان دادن دشوار است، زیرا ممکن است بخواهید فیلم تماشا کنید یا کاری را که بیشتر هیجان انگیز باشد انجام دهید.

اما اگر می خواهید یک زن اردیبهشتی عاشق شما شود باید به درد دلش گوش دهید و نیازهایش را در این مورد برطرف کنید.

زن اردیبهشتی زمانی عاشق شما می شود که بدانید برایتان جذاب ترین زن روی زمین است و با هیچ کس قابل مقایسه نیست. باید به او نشان دهید وفادار هستید. او باید بداند شما قابل اعتماد بوده و همیشه به رابطه تان وفادار می مانید. در ضمن برای عاشق کردن دختر اردیبهشتی هیچ وقت او را گول نزنید و همیشه با صداقت عمل کنید.

رفتار با زن متولد اردیبهشت

رفتار با زن متولد اردیبهشت :
رفتار با زن متولد اردیبهشت ، حس حسادت زن متولد اردیبهشت را تحریک نکنید ؛ متولدین اردیبهشت تابع احساسات و عواطف درونیشان هستند و در عین حال به احساسات طرف مقابلشان نیز احترام کامل میگذارند از این رو، همسران آنها بسیار خوشبخت خواهند بود.

رفتار با زن متولد اردیبهشت :
آنها عاشق مواد غذایی هستند و غذا خوردن، برای آنها بسیار محترم است، پس تا جای ممکن، غذاهای مورد علاقه‌شان را بپزید. برای راه یافتن به قلب آنها در دعوت کردن به شام بهتر است محیطی خیال‌انگیز به همراه یک موسیقی رمانتیک و آرام و چند شمع در گوشه‌ای فراهم آورید و محبت کردن و لی لی به لا لا گذاشتن آنها را هرگز فراموش نکنید.

رفتار با زن متولد اردیبهشت :
آنها همیشه و در همه حال به یاد دوستانشان هستند و هر گز نمیگذارند که آنها به حال خود رها شوند پس، شما هم در همه حال حامی و یاور آنها باشید .

در رفتار با زن متولد اردیبهشت :
آنها بسیار سخاوتمند هستند، به خصوص نسبت به همسر و عزیزانشان، پس انتظار گرفتن هدایای متعدد را از سوی آنها داشته باشید.

رفتار با زن متولد اردیبهشت :
بی ‌جهت و ناخالصانه آنها را تحسین نکنید ؛ آنها در هنگام آغاز ارتباط ، بسیار کند و تدریجی پیش میروند پس اگر صبر و حوصله به خرج دهید، با صمیمیت و محبت عمیق و خالصانه و ابدی آنها مواجه خواهید شد.

رفتار با زن متولد اردیبهشت :
بی جهت تحسین کردن رفتار خوبی با زنان اردیبهشتی نخواهد بود.

رفتار با زن متولد اردیبهشت :
هرگز و تحت هیچ شرایطی، به آنها دروغ نگویید، آنها هیچ وقت نمیتوانند افراد دروغگو را ببخشند حتی در هنگام شوخی نیز دروغ آنها را از شما دور می کند.

رفتار با زن متولد اردیبهشت :
آنها افرادی وابسته و احساساتی هستند و همسری مثل خود میخواهند ؛ هرگز آنها را به اجبار وادار به گرفتن تصمیم نکنید وگرنه تبدیل به افرادی لجوج و بسیار سرسخت میشوند.

در رفتار با زن متولد اردیبهشت :
اردیبهشتی‌ها زمانی ارتباطی را آغاز میکنند که مطمئن باشند که تا ابد آن را حفظ خواهند کرد ؛ هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آنها را تحریک نکنید وگرنه تا ابد آنها را از دست خواهید داد

زن اردیبهشت با چه ماهی ازدواج کند ؟

ازدواج در زنان متولد اردیبهشت :
بر اساس طالع بینی زنان متولد اردیبهشت بسیار احساساتی بوده و عشق آنها بی قید و شرط است. آنها برای همسرشان از هیچ کاری مضایقه نکرده و بسیار زنان فداکاری هستند.

ازدواج در زنان متولد اردیبهشت :
اگر شما با یک زن متولد اردیبهشت ازدواج کرده اید بدانید شما سال های طولانی زندگی خوشی را در کنار او تجربه می کنید. با این حال باید این موضوع را نیز درنظر بگیرید که زن های متولد این ماه حتی در مورد چیزهای بی اهمیت بسیارحساس هستند اما این موضوع در مقایسه با دیگر محاسن آن ها قابل چشم پوشی است.

ازدواج در زنان متولد اردیبهشت :
خانم های متولد اردیبهشت از هیچ تلاشی برای آنکه یک خانه گرم برای همسر و فرزندانشان بسازند دریغ نمی کنند. همچنین زنان متولد این ماه آشپزهای بی نظیری هستند و این بدان معناست که روی میزغذاخوری شما اغلب غذاهای خوشمزه و متنوعی وجود دارد که شما می توانید از آن ها لذت ببرید.

ازدواج در زنان متولد اردیبهشت :
علاوه بر موارد فوق زنان متولد اردیبهشت مادران پرتلاش و دوست داشتنی هستند و کودکان آنها همیشه در جایگاه های نخست قرار دارند .

ازدواج در زنان متولد اردیبهشت :
زن اردیبهشتی به یک همسر سرد و بی روح نیست اما احساساتش را به درستی بیان نمی کند و فراموش می کند همسرش نیاز دارد که نظر و احساس او را نسبت به خود بداند و گاه خیلی دیر (درست وقتی که او می خواهد ترکش کند)، ‌به این نکته مهم پی میبرد.

ازدواج در زنان متولد اردیبهشت :
اگر موقعیتی پیش آید که او مدتها از همسرش دور باشد فقط به فرستادن یک کارت پستال سال نو اکتفا می کند. به این دلیل همیشه مورد سرزنش قرار می گیرد همسرش، پرخاش میکند و می خواهد بداند که چرا هیچ وقت نگفته او را چقدر دوست دارد. اما زن متولد اردیبهشت مات و متحیر است و آهسته نجوا می کند، نیازی نیست که بگویم همین که با تو هستم بیانگر همه چیز است. ولی خوشبختانه قبل از آنکه خیلی دیر شود، می فهمد که هر سردی کدورت با کمی عشق و احساسات بر طرف می شود.

ازدواج در زنان متولد اردیبهشت :
همسر متولد این برج بسیار جذاب است و گاهی نیز ژست اغراق آمیزی به خود می گیرد. سیاره ونوس به آنها صدای خوبی نیز بخشیده است تا جایی که می توانند خواننده های معروفی شوند.

ازدواج در زنان متولد اردیبهشت :
از آنجا که زن متولد برج ثور مادر زمین است می تواند مادری بسیار خوب برای فرزندانش باشد. او عاشق آنهاست هیچ گاه آنها را سرزنش نمی کند در عوض خیلی به آنها عشق می ورزد. او می تواند بسیار حسود باشد و اجازه ندهد بچه ها خانه را ترک کنند و بالهایشان را باز کنند و پرواز کنند. او از تنبیه بچه ها پرهیز می کند و فقط به آنها عشق می ورزد و این همان چیزی است که او را یکی از گرمترین و صمیمی ترین نشانه ها در آسمان فلکی ساخته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن